25% sleva na webhosting u Savana.cz

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Savana.cz patří mezi ty lepší hostingy u nás a mohu jí s klidným svědomím doporučit každému. Dnes při brouzdání na netu jsem narazil na tuto informaci na Facebooku, kterou vám přináším níže v citaci a myslím si, že se o ní rozhodně vyplatí informovat, jelikož se často nevidí, aby Savana poskytovala nějaké slevy na své již poměrně nízké ceny. Popravdě toto vidím podruhé za cca 2 a kousek roku, co jí sleduji.

Využijte naší jedinečnou slevovou nabídku v hodnotě 25% z celkové ceny při registraci nového webhostingového účtu u nás. Registrujte si Vy, nebo vaši známí u nás účet, použijte kód kupónu a sleva ve výši 25% z celkové částky je doma! A to není vše!

Na stránce www.savana.cz/webhosting/slevove-kupony/získáte informaci, že jsme se na savaně tím sluníčkem asi nějak přehřáli! Dáme Vám totiž SLEVU za SLEVU.

No jasně, dostanete slevu, kterou můžete využít na registraci dalšího účtu a NEBO a TO HLAVNĚ na slevu na jiném, již aktivním účtu. Tak to není vůbec špatné, pořídit známému u nás webhosting se slevou a on bude šťastný, že vás má a vy na tom také ušetříte!

To je pecka že? 🙂 Kupón na slevu se zašle automaticky po zaplacení na email, který si při registraci sami zadáte, takže váš známý ani nemusí nic vědět, ale může, pokud chcete. Pro jistotu jsem to oddělili a vy to tak můžete používat jako takový affiliate pro váš přivýdělek (úsporu). U nás si totiž za kupóny můžete koupit ZDARMA i domény. Prostě všechno, co nabízíme a co nenabízíme, začneme brzy nabízet. 🙂

Takže slevový kód je: SAFAC4B61470EF4AS

Hodně štěstí a jedéééém. 🙂

25 % si myslím, že už je celkem pěkná sleva. Já osobně tento hosting využívám pro jejich aplikaci Hostshop, na které buduji své mámě její e-shop.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 19.6.2012

Zařazeno do: Hostingy

Zobrazeno: 854

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *