30% sleva na nákup nového nábytku

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Občas se stane, že mi na email dorazí nějaká slevová nabídka, která je mi osobně momentálně k ničemu, ale třeba by se mohla hodit někomu jinému, tak se je zde na Kecy k věci.cz snažím zveřejňovat.

Tentokrát mi dorazil slevový kupón od SCONTO Nábytek (už letos podruhé, první kupón našel uplatnění, což můžete vidět zde ;-)).

Celé znění emailu a slevový kód najdete níže v citaci.

Vážená paní, vážený pane,

přemýšlíte o tom, že si nadělíte pod stromeček nové vybavení do své domácnosti? Přijďte do prodejny SCONTO Nábytek, protože právě teď je ta nejlepší příležitost.

Navštivte kterýkoliv z našich obchodních domů, předejte níže uvedený unikátní kód našemu prodejci a získáte slevu 30%* na nábytek (nevztahuje se na drobný nábytek, bytové a kuchyňské doplňky).

Při nákupu přes e-shop uveďte prosím Váš unikátní kód do Poznámky. Cena objednávky bude snížena po ověření kódu, které Vám zašleme následně v Potvrzení objednávky.

Neváhejte, sleva platí jen do 22. 12. 2013!

SLEVOVÝ KÓD: 7WR-VKR

Těšíme se na setkání s Vámi.

S pozdravem
Váš SCONTO tým

* Slevy se počítají z běžných cen a lze je využít pouze u zboží, pro které byla stanovena klubová SCONTO cena. Akce se nevztahuje na zboží z aktuálního reklamního prospektu, kuchyňské spotřebiče, dřezy a vodovodní baterie a na již zlevněné zboží. Slevy nelze sčítat. Akci nelze kombinovat s jinými marketingovými akcemi společnosti Sconto Nábytek. Akce platí na nově uzavřené smlouvy od 21. 11 do 22. 12. 2013.

Níže přikládám i originální náhled emailu v podobě obrázku, aby si někdo nemyslel, že jsem si to celé vycucal z prstu ;-).

Vánoční sleva 30    Sconto Nábytek

Z emailu nejde vyčíst, jestli jde tento kód použít vícekrát (jako to bývá například u Alza.cz), proto pokud využijete tuto slevu, dejte prosím vědět pomocí komentáře, aby případně jiný zájemce nebyl pak překvapen, že kód již třeba nefunguje, děkuji ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 21.11.2013

Zařazeno do: Žhavé kecy

Zobrazeno: 796

Štítky: , , , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

1 komentář k: 30% sleva na nákup nového nábytku

  1. Vlado napsal:
    Zaujímavý spôsob, obsah takmer zadarmo, pritom vyhľadávaný v seznam.cz aj google. A ešte to aj pomôže ostatným čitateľom logu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *