31.3.2012 – Den bez internetu?

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Co budete dělat zítra? Ještě nevíte, tak to nejste sami. Podle meteorologů se můžeme těšit na vichřici a možná i dokonce na sníh v nížinách. Takže na procházku a nebo výlet to rozhodně nebude. V televizi jako obvykle nic moc, tak na tu to též nevypadá. A trávit čas na internetu? Podle všech českých zpravodajských serverů můžete zapomenout i na tuto možnost. Stačí si přečíst články na novinky.cz, lidovky.cz, tn.cz a dá se očekávat, že se tato zpráva bude šířit i dále.

Proč o tom píšu i já? Nebojte, na bulvár nepřecházím a ani to neplánuji. Jen mě zaujalo, jak se najednou všichni bojí Anonymous a jejich údajně uveřejněné hrozby, že se chystají vypnout celý internet a tímto útokem chtějí protestovat proti zákonu Sopa, nenasytným bankéřům a nezodpovědným vůdcům. To, že se někomu něco nelíbí, to chápu a jsem zastáncem názoru, že není dobré si nechat srát na hlavu, jak se říká. Ale na druhou stranu si tak říkám, co si tímto prohlášením, případným útokem pomůžou?

Komu to má vlastně pomoci? A co se změní jedním nebo i více výpadky? Nic, naprosto nic. Plno lidí bude maximálně naštvaných, že jim nejde internet (včetně mě) a ti, proti kterým má být tento údajný protest budou vysmátý dál, jako jsou doposud. Když už bych chtěl cíleně ublížit někomu konkrétnímu, tak to provedu tak, aby se to dotklo opravdu jen jeho a ne ostatních, kteří stejně nikdy nic neovlivní a jsou potrestáni nejvíc. Fakt někdo uvažoval zase jednou. Co říkáte vy na podobné poplašné zprávy a nic neměnící výhrůžky?

Já osobně si myslím, že se nic nestane a nic takového ani nebude a kdyby jo, tak ještě, že mi dneska T-mobile poslalo super mega luxusní nabídku na internet komplet za pouhých 499 Kč měsíčně. Pokud si k tomu prodloužím stávající již vypršenou smlouvu a budu mít měsíční paušál minimálně 500 Kč, tak můžu získat stylový Samsung Galaxy Tab 8.9 jen za 5 999 Kč nebonetbook Lenovo IdeaPad za pouhou 1 Kč + USB modem také za 1 Kč. Škoda, že nabídka je platná jen do 31.3.2012, kdy nepůjde ten internet a nebudu moc tedy objednat :-D. Aspoň, že k této super nabídce přibalili mentolovotřešňové bombóny, které budu cucat, až nepůjde ten internet ;-).

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *