Akci jsem využil na 100%

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dnes mělo Active24.cz akci na .CZ domény a já se rozhodl tuto nabídku nabídku využít v plné výši. Na jednoho uživatele byl limit maximálně 15 domén. Včera jsem si v podvečer tedy připravil seznam s doménami o které bych stál. Akce sice platila již od 00:01, ale ponocovat se mi kvůli tomu rozhodně nechtělo, tak jsem se vrhl na registrace hned ráno kolem šesté hodiny. Z připraveného seznamu jich bylo celkem dost pryč, což mě na jednu stranu trochu mrzí, ale na druhou stranu, měl jsem jich připravených cca 50, takže o splnění kvóty 15 jsem nepochyboval ani trochu.

Za cca hodinku jsem se stal majitelem 15 .CZ domén za cenu 270 Kč, což je proti normální ceně za doménu (Wedos 144 Kč s DPH) úspora 1890 Kč! No neberte to za tu cenu ;-). Na všech doménách, co jsem dnes zaregistroval hodlám postupně rozjet moje nové počiny, takže jsem domény nekoupil jen pro následný prodej v budoucnu. Domény jsou zaměřené na oblasti sportu, cestování, práce a produkty (zboží). Jednu doménu jsem si již převedl k Wedosu a napojil jí na připravený webhosting.

V nejbližších dnech nahodím mnou oblíbený WordPress a začnu postupně pracovat na obsahu. Jak dodělám jeden web, vrhnu se hned na další a jakmile budou všechny aspoň trochu funkční, tak už budu jen střídavě pracovat na přidávání nového obsahu. Jestli se mi podaří vybudovat alespoň jeden života schopný projekt netuším, ale i kdyby to nevyšlo, tak investice nebyla zase tak velká, že by mě to nějak extrémně zasáhlo.

Jinak Active24.cz zhruba kolem 12:30 zveřejnili informaci o ukončení akce a přidali i info o tom, že věnovali touto akcí přes půl miliónu korun, z čehož mi při normální nákupní ceně 150 Kč za doménu i s DPH vychází 3334 domén na částku 500 100 Kč, což jsou celkem pěkná čísla ;-). Pochlubí se i někdo další jestli akci využil, kolik toho nakoupil a jaké má plány?

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 15.3.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 542

Štítky: , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *