Alkohol za volant nepatří, ale netýká se to zřejmě všech

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dnes jsem se chvilku celkem dobře bavil u tohoto: http://praha.idnes.cz/rekonstrukce-nehody-romana-janouska-ds0-/praha-zpravy.aspx?c=A120623_173313_praha-zpravy_zep

Důvod? Jak platí odlišné zákony pro určité osoby a i přesto, že je to všemožně propírané médii, tak se neděje nic z toho, co by mělo a místo toho se dělá vše proto, aby se to uklidilo a zametlo někam do ztracena.

Jak jinak si vysvětlit to, že případ opilého řidiče (Roman Janoušek), který v opilosti srazil ženu poté (měsíc byla díky tomu v nemocnici), co jí naboural je stále na svobodě, jezdí si vesele dál autem a dokonce i u frašky jménem: Rekonstrukce nehody není ani přítomen a vesele si užívá dovolené v Chorvatsku :-).

Osobně se o politiku a podobné věci absolutně nezajímám, jelikož mě to nebaví a nemám na to ani nervy. Ale tato kauza mě celkem zaujala, jelikož je to naprostý výsměch všem a všemu jednoduše řečeno.

Vžil jsem se do role, kdy bych byl já tím řidičem a udělal vše stejně jako on (útěk před policií atd.), co bych asi teď tak dělal a kde bych trávil dnešní slunný den? Odpověď je jednoduchá, seděl bych na 100% někde ve chládku (minimálně 10 let a s pokutou jako blázen) podobně jako Rath a zpytoval svědomí, že jsem mohl někoho v opilosti zabít.

Ale je vidět, že opravdu každý člověk je jiný a tím pro něho platí asi i jiné zákony. Absolutně nechápu, co na tak jasném případě (jasnější snad už ani být nemohl) policisté zkoumají tak dlouho a proč se vůbec dělá dvoudenní rekonstrukce nehody, která si ještě navíc vyžádala uzavírku rušné pražské Vyskočilové ulici.

Vždy jsem žil v domnění, že jakýkoliv účastník dopravní nehody, který je pod vlivem alkoholu či jiných návykových látek je automaticky potrestán, i když nehodu přímo nezpůsobil. Jak je ale vidět, překvapit mě dokáže kdykoliv ještě cokoliv.

Je to hnus a jen se modlím, aby se někdy nestalo něco podobného mě (abych nebyl na té straně, jako byla ta žena), jelikož se člověk stejně nikdy ničeho nedomůže a ještě na něj bude vyvíjen zajisté nátlak ze všech stran, aby bylo dosaženo toho, co si přejí ti VIP vlivný.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 23.6.2012

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 581

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

4 komentářů k: Alkohol za volant nepatří, ale netýká se to zřejmě všech

 1. Krabath napsal:
  Já si myslím, že ti experti nakonec zjistí, že opilej Janoušek vlastně vůbec za nic nemohl. Ta ženská tam prostě v tu dobu neměla co dělat. Tahle republika je totiž jedná velká žumpa a kdo má prachy má i klid. Ať nechci, musím napsat, zlatý komunisti, Ti by se s ním vůbec nemazlili ani kdyby byl ve straně nějakým zvířetem, protže by to byla ostuda jako blázen. Poslali by ho dělat kotelníka. Ale dnešní DEMOKRACIE přeje pouze šmejdům, lumpům a podobným živlům. Nejvíc těhle lumpů je ve vládě a nám obyčejným lidem se smějou přímo do obličeje.
 2. Krabath napsal:
  Ještě bych dodal. Náklady za tu rekonstrukci bych dal k náhradě Janouškovi. Všichni kvůli němu tam musí být a on si vegetí na dovolené. Ostatní ještě k tomu musí používat objížďku a dají víc za benzín/naftu. To je fakt síla.
 3. AlesN napsal:

  Já si myslím něco podobného, proč jinak by v tak jasném případě dělali dvoudenní rekonstrukci. Bych se ani nedivil, kdyby nakonec byla ze všeho vina ta ženská a ještě musela tomu Janouškovi nakonec zaplatit něco ona, že mu svým tělem poničila jeho luxusní auto s prominentní SPZetkou. Je to hnus a tohle se může doopravdy stát jen u nás a pak v těch zemí, kde mají ještě veřejné ukamenování na ulici.

 4. AlesN napsal:

  To se zaplatí z daní, peněz na vše (pro určité lidi) je dost. Samozřejmě že to myslím jako ironii. Dal bych mu to k úhradě ze vší parádou a ještě bych mu tam napočítal kdejakou volovinu začínající například kancelářskou sponkou. Prostě vše, co s tím přímo či nepřímo souvisí a jako bonus alespoň 10 let natvrdo bez luxusní cely a nějakých úlev. Bohužel, realita bude jiná, stačí se podívat na Ratha, Pitra a další VIP zavřené.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *