Aplikace Bang With Friends dává nový smysl Facebooku

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

O sociálních sítí je známo, že jejich hlavním účelem je spojovat lidi a vytvářet různé komunity atd., což se celkem daří. Největší sociální síť na světě je Facebook a s příchodem aplikace jménem Bang With Friends (najdete na adrese www.bangwithfriends.com), která právě pomocí napojení na Facebook dostává slovu spojování nový význam :-). Co že to vlastně ta aplikace Bang With Friends je?

Bang With FriendsJedná se o takovou celkem kontroverzní novinkou, která by měla pomoci lidem najít sexuálního partnera. Jak? Po přihlášení do aplikace uvidíte seznam vašich FB přátel opačného pohlaví (a zatím bohužel i těch stejného, pokud pohlaví na svém účtu neuvádějí).

FacebookKdyž pod určitou osobou kliknete na Down to Bang, tak jste jakoby řekli, že by vám sex s danou osobou vůbec nevadil. Vámi takto označená osoba by se to údajně neměla dozvědět. Dozví se to jen za předpokladu, že by vás též označila tím Down to Bang. Pokud dojde k vzájemné shodě, jsou obě osoby informováni emailem.

Bang With Friends 2Jak sami výše na obrázku můžete vidět, tak je celkem zajímavě popsán i způsob, jak aplikace funguje ;-). Rychlost, jakou se tato aplikace šíří je až nezkutečná a mnoho lidí jí otevřeně vítá, ale samozřejmě se najde i velké množství těch, kteří jí odsuzují. Na jednu stranu se ani moc nedivím. Kromě radosti, může samozřejmě přinést i starosti.

Bang With Friends 3Výše na obrázku máte znázorněno, jak to potom vypadá, když si člověk vybírá, s kým by mu nevadilo mít sex. Obrázek jsem v rychlosti vytvořil podle originálu, jelikož jsem nechtěl použít oficiální, kde by byl někdo fyzicky znázorně ;-).

Komu by se líbilo, že na jeho partnerku, partnera, manželku, či manžela bude klikat kde kdo a bude čekat, jestli se náhodou někde nechytne. Proto se ani moc nedivím, že autoři aplikace prozatím zůstávají v anonymitě. Někdo by se na nich klidně mohl i pěkně vyřádit :-). Nápad sice na jednu stranu super a má evidentně úspěch, na druhou stranu ….

Dovedete si představit, co by se všechno mohlo stát, kdyby se nějakým způsobem dostaly interní data na povrch? Jakou spásu by to mohlo znamenat? Někdo může na někoho kliknout i jen ze zvědavosti (lidé zkouší kdejakou novou volovinu bez nějakého většího úmyslu) a pokud by se pak objevilo někde to, na koho klikli (s kým by jim nevadilo mít sex), tak by to mohl být sakra mazec :-D.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

1 komentář k: Aplikace Bang With Friends dává nový smysl Facebooku

  1. kanter napsal:
    😀 zaujímavá aplikácia podľa mňa sa musí virálne veľmi rýchlo šíriť, ale osobne by som to neskúšal, môžno by som si ju skúsil iba na nejakom Fake účte

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *