Blogeři budou mít možnost si vydělat pomocí nového PPP systému

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Včera odpoledne proběhli malé Vánoce i na Webdealu, kde majitel oznámil několik novinek. Tou první je, že od nového roku WebDeal přejde pod s.r.o, ve kterém bude mít 100% podíl současný majitel Otakar Pěnkava (sám Otakar o změně majitele informoval na Twitteru a prvotních informací to vypadalo, že se bude jednat o prodej, i když mi to v souvislosti s další novinkou níže nedávalo ani trochu smysl, ale budiž :-)), tudíž není důvod k žádné panice mezi uživateli, že by se toto mnohými oblíbené (včetně mě) fórum dostalo do nesprávných rukou ;-).

Druhou novinkou bylo oznámení o přechodu na novou verze WebDealu s již pořadovým číslem 2.5, která v sobě zároveň přináší i tu třetí a největší novinku, kterou je spuštění služby PayPost.cz (což bude jak již možná napověděl i samotný název nový payperpost systém, tedy nová konkurence pro Placla.cz a Postsgenius.cz).

PayPost.cz je prozatím naplněn testovacími daty, aby si bylo možné systém osahat (kdo bude chtít připsat kredit na testování, tak může napsat přímo majiteli). Po novém roce dojde k promazání celého systému a bude spuštěna již plně funkční betaverze s již reálnými penězi a poctivým schvalováním webů.

Výhodou této nové služby je i to, že pokud jste již registrováni na Webdealu, tak registrace PayPostu a WebDealu jsou propojené, což znamená, že se nemusíte znovu registrovat. Na systém se dostanete pomocí zelené položky v menu s názvem PayPost. To samé se týká i provizního systému ;-).

PayPost.czO tomto připravovaném systému osobně vím již delší dobu a měl jsem možnost ho testovat již v zárodku a musím říci, že se mi jeho provedení líbí a věřím, že má možnost se stát i na úkor již existující konkurence úspěšným. Stejně jako tomu u Webdealu (Otakar naslouchá přáním uživatelům a podle toho se vyvíjí), tak věřím, že toto bude platit i u PayPost ;-).

PayPost.cz 2

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 25.12.2012

Zařazeno do: Podnikání na internetu

Zobrazeno: 652

Štítky: , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

2 komentářů k: Blogeři budou mít možnost si vydělat pomocí nového PPP systému

  1. kanter napsal:
    už sa teším ked to bude v ostrel prevádzke
  2. Sú už k dispozícii reálne skúsenosti z ostrej prevádzky?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *