Chcete se zbavit na víkend přítelkyně či manželky?

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Jak už nadpis značí, delší dobu jsem přemýšlel, jak se „zbavit“ své přítelkyně na víkend, abych měl trochu toho času sám pro sebe a nerušeně mohl koukat například na sport a zároveň jí i něčím obdarovat, aby neřekla, že na ní kašlu ;-).

Na řadu tedy přišlo hledání nějakého toho odpočinkového víkendového pobytu. Jak jsem tak hledal, tak jsem si vzpomněl, že kousek od nás (cca 50 Km) co bydlíme je obec, co se jmenuje Mšené-lázně.

Kdyby někdo netušil, kde to je, tak tato obec se nachází v okrese Litoměřice cca 12 km jihozápadně od Roudnice nad Labem a cca 14 km severně od Slaného, které je cca 29 km od Prahy a cca 13 km od Kladna. Tedy, jak sami můžete vidět, z Prahy a Středočeského kraje je to dobře dostupné a odpadá tím první většinou velký problém, co se týká cestování.

Jak už název obce sám o sobě naznačuje, jsou tam lázně a co mě překvapilo nejvíce byla celkem solidní cena za poskytované služby. Ve srovnání s podobnými zařízeními bych možná použil i slovo lidové ceny a to nejen ubytování, procedur, ale i co se týká například stravování.

Přítelkyni jsem vybral nakonec produkt, který se jmenoval VÍKEND SPLNĚNÝCH PŘÁNÍ s balíčkem jménem ČOKOLÁDA, kterou má ráda a balíček obsahoval 1 x čokoládovou masáž zad, 1 x klasická částečná masáž zad, 1 x čokoládová koupel, 1 x čokoládový peeling dolních končetin, 1 x esenciální olejovou aroma koupel a jako bonus 1 x poukaz na horkou čokoládu v lázeňské kavárně.

Když to shrnu, tak celé toto i s ubytováním s polopenzí (která je dělána tak, že snídaně je formou bufetového typu a k večeři je výběr ze tří menu) vyšlo na 1 osobu na 2 793 Kč. Pokud to rozpočítám, tak ubytování 1 368 Kč a čokoládový balíček 1 425 Kč, což si myslím, že v globálu není moc.

Jinak vybrat si můžete i cokoliv jiného, jelikož v nabídce mají různé varianty pobytů (nejen víkendové) a balíčků. Pro názornou ukázku, za co šlo vyměnit již zmíněný balíček čokoláda, tak na výběr bylo z těchto: síla bylin, moře, med, konopí a pohyb. Všechny jsou cca za podobné peníze a obsahují stejný počet procedur, ale jak už jsem říkal, volil jsem dle obliby přítelkyně tu čokoládu.

Na tomto pobytu byla přítelkyně teď od 2.11. do 4.11. se dvěma kamarádkami. Přítelkyně tam v pátek přijela později než kamarádky, jelikož byla ještě dopoledne v práci a vezl jsem jí tam až kolem 13 hodiny. Hned od 14:00 měli první proceduru a to čokoládový peeling dolních končetin.

Večer šli klasicky na večeři a pak se tam konala nějaká zábava (zpíval tam nějaký transvestita či co :-)) a to mají ženy rády. Druhý den v sobotu absolvovali největší část procedur a v neděli před odjezdem měli poslední proceduru. Pro přítelkyni jsem tentokrát nejel a dorazily tam odtud cca kolem 15 hodiny.

Celkově si všechny účastnice nemohli pobyt vynachválit a že se jim tam moc líbilo a na jaře si prý dají opakování. I mě se ten pobyt doma moc líbil, božské ticho a klídek :-). Doufám, že ta zima brzy uteče a přijde to jaro ;-).

Takže chlapi, pokud si také chcete někdy odpočinout, tak tady máte typ, jak to provést a kam případně přítelkyni (manželku) šoupnout a ještě za to budete pochváleni ;-). Web lázních najdete pod doménou www.msene.cz.

Na závěr přidávám i pár (trochu větší pár :-)) fotografií z pobytu, aby si někdo náhodou nemyslel, že jsem si to celé vymyslel a dělám tu někomu nějaký propagační PR za úplatu :-). Fotky jsou pořízené mobilem (foťák byl zapomenut doma) přítelkyní, tak nepatří mezi ty nej, přesto si myslím, že pro názornou ukázku mohou posloužit dobře ;-).

lázně

lázně 2

lázně 3

lázně 4

lázně 13

lázně 14

lázně 15

lázně 5

lázně 6

lázně 7

lázně 8

lázně 9

lázně 10

lázně 11

lázně 12

lázně 16

lázně 17

lázně 18

lázně 19

lázně 20

lázně 21

lázně 22

lázně 23

lázně 24

lázně 25

lázně 26

lázně 27

lázně 28

lázně 29

lázně 30

lázně 31

lázně 32

lázně 33

lázně 34

lázně 35

lázně 36

lázně 37

lázně 38

lázně 39

lázně 40

lázně 41

lázně 42

lázně 44

lázně 44

lázně 45

lázně 46

lázně 47

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

2 komentářů k: Chcete se zbavit na víkend přítelkyně či manželky?

  1. Petr napsal:
    Asi taky přítelkyni něco pořídím „na těch Slevomatech“ :). Nejlépe ale tak alespoň na čtrnáct dní. To by bylo klidu na práci :).
  2. AlesN napsal:

    Tohle bylo koupeno přímo bez slevomatu, těm já moc nedůvěřuji. Ale je pravda, že člověk i za ty tři dny sám udělá tolik práce, jako za za týden, když klid nemá 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *