Dá se dostat bez použití jediné koruny na první stránku vyhledávání?

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Včera odstartovala nová etapa mého působení na internetu a začal jsem spolupracovat konečně na větším projektu, který má do budoucna šanci na úspěch. Prozatím nebudu prozrazovat nic víc o projektu, ani jakého zaměření je, jelikož plánuji do následujících dnů, týdnů a měsíců sérii článků, kde uvedu více více informací. Jelikož se jedná poměrně o nový projekt, tak se jen tak nedá dohledat ve vyhledávačích (pouze přímo na název) a na mě je ho trochu nakopnout v tomto směru.

Jediné co prozatím prozradím je, že se jedná o obor, který je hóóódně konkurenční a tím pádem i klíčová slova budou celkem oříšek. Přeci jenom každý nemůže být první a nebo ve předu, tak jsem zvědav, co se mi podaří vykouzlit za pozice. V dalších následujících článcích se chci zaměřit hlavně na statistická data a ukázku toho, jak jsem docílil toho a toho cíle (no asi neuvedu úplně vše, ale budu se snažit být co nejvíce nápomocný všem, co nehodlají platit těžké peníze jako já). Momentálně jsem ve fázi důkladné přípravy a analyzování dat již z minulosti a od pondělí 23.1.2012 se pouštím do práce.

No a závěrem mohu říci snad jediné, kdo se chce dozvědět více o projektu, na kterém pracuji a jak se mi daří naplňovat cíle, ať pravidelně navštěvuje tento můj blog a brzy se dočká prvního článku.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 20.1.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 530

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *