Další nesmysl od Seznamu na scéně

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Nedávno, vlastně včera jsem četl na parabola.cz, že Seznam spustí vlastní hudební televizi, která se budu jmenovat Mixér.cz a pro širokou veřejnost má být spuštěna již tento pátek 27.4.2012. Nedalo mi to a rozhodl jsem se ze zvědavosti mrknout na tuto doménu již dneska (26.4.2012) a kupodivu tam již něco funguje.

Proto nevím, jestli se někde nesekli s tím pátkem, ale to je teď vlastně jedno. Pokud jste ještě nenavštívili Mixér.cz, tak rozhodně doporučuji navštívit a schválně si udělejte obrázek sami. Můj osobní názor je takový, že je to po Jarmara.at další zbytečný nesmysl od Seznamu. Mixér.cz nepřináší nic originálního, nic co by člověka nadchlo a myslím si, že ani nic, co by člověka nutilo k návratu.

Zpracování té slavné TV mi přijde jako pouhý play list videoklipů (podobně to jde udělat na Youtube a mnoho dalších video serverech), který je již dán dopředu a člověk si ani nemůže nějak extra sám vybrat. Pokud tedy vše zůstane tak, jak je to v současné době a nepřijde nějaká zásadní změna či lepší obsah, tak si myslím, že to bude těžký propadák akorát. Co si o Mixéru myslíte vy? Líbí se vám to, nebo máte podobný názor jako já?

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 26.4.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 615

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

1 komentář k: Další nesmysl od Seznamu na scéně

  1. Thommie napsal:
    Mixer.cz je bezvadná služba, možná jediná od seznamu…

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *