Další pohádka o rychlém bohatství je na světě

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Nevím, jestli jste to již zaznamenali, ale pokud ne, tak tu máme další snadný výdělek bez jakékoliv námahy! A to se vyplatí, tak šup do toho :-). Konec srandiček a teď vážně, jelikož je před tím potřeba varovat, tak tento článek neberte jako nějaké doporučení bůhví čeho báječného, ale spíše naopak, rychle od toho běžte! Poslední dobou se stále častěji a častěji objevuje všude možně název Wazzub.  Co to vlastně je?

Tento rádoby úžasný projekt naleznete na adrese Wazzub.com a jedná se o takzvaný MLM systém (Multi-level marketing). I když na první dojem se snaží tvářit jako obrovská konkurence Googlu, Seznamu, Yahoo a Bingu na poli vyhledávacím, dále jako konkurence Facebooku, Google+ a Twitteru na poli sociálních sítí. Což o to, konkurence by měla být všude a naopak fandím takovým projektům, které by mohli něco změnit, ale to není případ Wazzubu.

Pokud navštívíte zmiňované stránky, vybafne na vás naprosto otřesná grafická podoba tohoto mega projektu. Pod touto hrůzou je podepsaná společnost GIT Global Investments, Inc., o které moc informací nedohledáte, takže je to defakto no name společnost. A nejzajímavější část Wazzubu je finanční motivace pro uživatele (pro důvěřivé hlupáky, co naletí a pak spamují kde jen to jde). Tak si tak říkám, když je to všechno tak úžasné a konkurenceschopné takovým gigantům, proč za to chtějí platit uživatelů doslova pohádkové peníze? To, co je dobré a kvalitní osloví lidi samo přeci!

Schválně se podívejte na nabídku, kterou si dovolím citovat ze 2 zdrojů, jelikož je to opravdu nášup :-).

 1. Kompenzační plán:Za každého Vámi registrovaného člena až do páté linie získáváte podíl z 50% zisku společnosti (ta počítá s průměrným podílem 1$ za každého registrovaného člena, ale vzhledem k to mu, že společnosti Google a Facebook vydělávají 2 – 3$ na jednoho člena, bude to ještě víc)Například:

  Vy registrujete 5 členů › 5 x 1$ = 5$ v 1. Linii
  Vašich 5 členů registruje každý pět členů › 5 x 5 členů › 25 x 1$ = 25$ v 2. Linii
  Každý s členů 2. Linie registruje 5 členů › 25 x 5 › 125 x 1$ = 125$ ve 3. Linii
  Každý s členů 3. Linie registruje 5 členů › 125 x 5 › 625 x 1$ = 625$ ve 4. linii
  Každý s členů 4. Linie registruje 5 členů › 625 x 5 › 3125 x 1$ = 3125$ v 5. Linii
  Celkem tedy vyděláte 3905$ pravidelně do konce života (samozřejmně počet registrovaných členů není ničím omezen, takže Vaše výdělky můžou být několikanásobně vyšší)

  Jediným omezením je nutnost registrace do 31.3.2012

Většina lidí pozve více než 5 f * r * e * e členů.

Co když všichni pozváni jen 10 lidí? Tato částka by mohly explodovat na: $ 111,110.00 za měsíc v pasivní reziduální příjem na celý život!

Nicméně, to nekončí. Čím více lidí pozvete, tím více peněz budete dělat. Pokuste se 20 nebo 30 a uvidíme, co se stane … IT bude foukat vaši mysl!

Je fakt, že většina lidí se připojí, protože to je jedinečná,

to je silný a je to F * R * E * E. Každý má rád F * R * E * E.

Samozřejmě podobných blbostí napsaných je na internetu daleko víc, ale vybral jsem jen ty nejvíc „výdělečné“! Tady aspoň můžete vidět, jak je ten život jednoduchý, jak nebude muset nikdo kvůli Wazzubu pracovat a bude mít peněz jako šlupek. Už chápu v čem je to opravdu revoluční! A aby nebylo těch hloupostí málo, dostala mě i tyto věta z oficiálního blogu tohoto mega spamujícího projektu, které jsem si dovolil přeložit Google Translatorem a i když to není dokonalí překlad, je z něho jasné vše.

Do 6 týdnů jsme zaznamenali 3 výpadků (11 dní celkem), hacker útoku, záplavou podvod obvinění a FB vypínáním naši komunikaci dolů. Ale podívejte se, čeho jsme dosáhli: více než 20.000 odběratelů na Twitter, 1,7 milionu členů a na našich webových stránkách je uveden mezi Top 1000 světově nejvíce navštěvované weby.

Je zajímavý, že tento super projekt má největší návštěvnost z Indonesie, dále z Chorvatska, Rumunska, Srbska a Nigérie! Top 5 zemí sociálů. ČR je až na 14 místě! Data beru dle Alexa Traffic Rank. A co vy, jaký pak máte názor na tento luxusní letadlo projekt internetový?

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 25.2.2012

Zařazeno do: Sociální sítě

Zobrazeno: 814

Štítky: , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

4 komentářů k: Další pohádka o rychlém bohatství je na světě

 1. Petr napsal:
  Podle mě je to to co píšeš. Momentálně připravuju docela zajímavé počtení na svém blogu a rád přidám odkaz až to bude hotové. Možná ještě tento týden, možná i dnes (ale to bych byl raketa…)
 2. AlesN napsal:

  Za případný odkaz budu rád ;-).

 3. Petr napsal:
  Jsem asi rychlejší než jsem myslel. 🙂
  Odkaz je zde: http://t.co/rpJYeafa
 4. AlesN napsal:

  Opravdu zajímavý článek a do hloubky propracovaný. Určitě doporučuji všem si ho přečíst! 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *