Další přepočet PageRanku je tu

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Včerejšek byl dnem, kdy proběhl po delší době opět update PageRanku od Googlu. Ten poslední proběhl dne 6.2.2012, což značí, že další trval bez pár dní skoro tři měsíce. Pro mě osobně to znamenalo krom jednoho webu posun směrem nahoru. Svůj první PageRank dostal i tento můj web/blog Kecy k věci.cz a od včerejšího dne se může „pyšnit“ hodnotou 2 místo dosavadní 0 :-).

Nedávné změny, které provedl Google se samozřejmě promítly i při tomto přepočtu a co jsem tak různě četl, přišly i celkem velké pády. Pokud někomu na tomto hodnocení opravdu záleží, má nyní zase tak cca 3 měsíce na to, aby se nad svým webem případně zamyslel a zapracoval na něm a nebo se ho snažil předělat do takové podoby, která by byla prospěšná jak pro lidi (uživatele), tak i pro vyhledávače.

Poslední dobou se mi totiž stále častěji zdá, že duplicita vládne hojně internetu a jeden kopíruje od druhého, jako kdyby nic. Přitom není nic jednoduššího, než si chvilku v klidu sednout, trochu zapřemýšlet a myslím si, že se dá stále vymyslet i něco originálního, co by mohlo býti i trochu výdělečné.

Mě osobně potěšilo, že jsem dostal PageRank 2 i u webu, který je teprve ve stavu tvorby a plnění textem. Na web nevedou žádné extra odkazy a přesto byl již celkem dobře ohodnocen. Proč to píšu? Mohl by to být například takový malý návod pro ostatní, že těchto pomyslných čísel hodnotících lze dosáhnout i bez shánění odkazů a to pouze na základě kvalitnějšího obsahu.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 4.5.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 708

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

2 komentářů k: Další přepočet PageRanku je tu

  1. Wladass napsal:
    Gratuluju k PageRanku 🙂 Osobně jsem velice rád, že Google zatočil s PR weby, katalogy a dalšími blbostmi, které na internetu jsou. Ono není nic příjemného, když člověk něco hledá a dostane se na afill, PR weby apod.
  2. AlesN napsal:

    Děkuji za gratulaci ;-). Máš pravdu, též mě to vždy pěkně štve, když něco hledám a musím se prohrabávat všemi těmi nesmysly co na internetu jsou. Naštěstí se již pomalu začíná blýskat na lepší časy a pomalu a jistě se to zlepšuje.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *