Další větší výpadek hostingu

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dnes v dopoledních hodinách opět přestal fungovat hosting Endora.cz a to jak free, tak i placená část. Není to moc dlouho, konkrétně minulý týden tu byl ten samí problém a již jsem zaznamenal první zprávy o značné nespokojenosti uživatelů tohoto hostingu a začínají přemýšlet o přesunu jinam. Co je tentokrát důvodem výpadku se prozatím neví, jelikož nejede vůbec nic včetně stránek Endory. Dvakrát tedy už naběhli a zase stejně rychle jak naběhli spadli, ale zatím ani zmínka o problému, tak uvidíme. Každopádně bych nechtěl platit za něco, co je věčně nedostupné a to ještě v rámci několika hodin vždy.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 19.1.2012

Zařazeno do: Hostingy

Zobrazeno: 556

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

2 komentářů k: Další větší výpadek hostingu

  1. Richard Streit napsal:
    Endora mě dnes opravdu vytočila, jejich podpora je žalostná a patřím k těm, kteří již nyní řeší jiný hosting. Pokud někdo bude uvažovat o Endoře jako poskytovateli hostingu tak ať se pořádně rozmyslí do čeho jde.
    P.S.: ty hrubky v textu sou šílený 😉
  2. AlesN napsal:

    Za sebe mohu dodat, že mám dobré zkušenosti s Ebola.cz, Onebit.cz, Wedos.cz a Savana.cz (nikdy nebyl s ničím žádný větší problém)

    PS: o hrubkách vím, píšu za pochodu a nějak moc mě to zrovna netrápí. 🙂 kdo si bude chtít počíst, tak si počte a hrubky řešit nebude 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *