Dnes jsem trochu zredukoval Kecy k věci.cz

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dnes den jsem strávil tím, že jsem tu lehce uklidil (bystřejší návštěvníci možná zaznamenali), což bylo dopředu v plánu a je to jedna z několika chystaných změn do budoucna. Pro ty, co neví, co tím úklidem myslím, tak jsem odsud převedl 46 dřívějších článků (a to i včetně komentářů u nich, takže o odkazy nikdo nepřišel) a přesunul jsem je na samostatnou subdoménu.

Co mě k tomu vedlo? Důvod je jednoduchý, jelikož mě baví psát o více tématech a některé se sem prostě nehodí psát (současné návštěvníky, kterých pomalu a jistě přibývá, by to ani nemuselo zajímat). Prozatím jsem na samostatnou subdoménu vyvedl vše, co se týkalo sportu. Jeho sledováním též trávím ne zrovna málo času, chtěl bych o něm psát též a než zakládat nějaký další blog/web, tak jsem to vyřešil takto.

Do budoucna možná (ještě nejsem plně rozhodnut) budou i další subdomény, na kterých poběží naprosto nezávislý obsah, než je zde. Každopádně, ať už udělám v budoucnu cokoliv, tak to Kecy k věci.cz jak je znáte nijak neovlivní a ani se nesníží moje aktivita.

Kecy k věci.cz jsou a vždy budou mojí hlavní prioritou a naopak v dohledné době, jak už jsem naznačil i výše, tak tu proběhnou další snad pozitivní změny v mnoha oblastech (přesné datum prozrazovat nebudu, jelikož mě čeká další operace, tak aby to nenabourala) ;-).

No a pokud někdo tento článek vůbec objeví, tak by do komentáře mohl klidně napsat, co by zde vylepšil. Pokud to již nebudu mít na seznamu a byl by to dobrý nápad, tak to rád na seznam přidám a zrealizuji též ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 4.2.2013

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 671

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

6 komentářů k: Dnes jsem trochu zredukoval Kecy k věci.cz

 1. kanter napsal:
  podľa mňa si dobre spravil ked si niektoré články preunul na subdomenu,
  inač chválim to ako často dokážeš pridávať nové články
 2. AlesN napsal:

  @kanter: Děkuji, snažím se, aby to tu alespoň trochu žilo a tak neustále pracuji na novém obsahu 😉

 3. kanter napsal:
  @AlesN: obsah máš veľmi dobrý, len tá návštevnosť je zatiaľ podľa mňa slabšia, vidno to na to že málo návštevníkov komentuje
 4. AlesN napsal:

  @kanter: Návštěvnost sice pomalu a jistě roste, ale s tím komentováním máš pravdu, tak se to snad brzy zlepší i po této stránce.

 5. Som sa chcel už dlhšie opýtať, tá fotka hore, to je Popradské Pleso?
 6. AlesN napsal:

  @Chlapec z dediny: Abych pravdu řekl, tak nevím co je to na fotce :-). Byla již součást této šablony a jelikož mám rád takovéto krajinky, tak jsem jí zde nechal.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *