Dnes po půlnoci dojde k velké změně!

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

K velké změně dojde u jednoho z předních českých e-shopů, který se jmenuje Czechcomputer. Změna se projeví v pátek 13. ledna. Nejen, že bude nasazen zcela nový design, ale celkově bude zprovozněn nový e-shop systém s novými funkcemi, které sebou přinesou i novým proces nákupu. Kdyby Vás zajímalo více informací o změnách, doporučuji navštívit tento odkaz a nebo se podívat na toto video!

Czechcomputer touto změnou po dlouhé době opouští od využívání obchodní systému (e-shopu) od společnosti oXy Online a jejich oXyShopu, kde postupně vystřídali verze od Ready2Go přes oXyShop X5 až do naposledy používaného oXyShop X7. Co se týká vzhledu, tak vím, že byli minimálně dvě verze (pokud mi něco neuteklo) a všechny změny jak vzhledové, tak i nové funkce e-shopu Czechcomputer při vývoji konzultoval se svými nakupujícími pomocí komentářů a snažil se vyslyšet a zakomponovat i jejich užitečné postřehy a návrhy.

Edit článku díky informaci přímo od oXy Online o tom, jak je to vlastně s eshopem CZC.cz:

Snad jen malé upřesnění – CZC.cz vždy (kromě počátků) používal oXyShop X7 – a i nový web běží na nové verzi oXyShop X7 od oXy Online :-) Ostatní produkty z naší řady (Ready2Go a oXyShop X5) jsou určeny pro jinou velikost e-shopů.

Použit byl jejich komentář a ještě jednou se omlouvám za uvedení nepravdivosti z důvodu mých špatných informací!

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 12.1.2012

Zařazeno do: E-shopy

Zobrazeno: 1014

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

4 komentářů k: Dnes po půlnoci dojde k velké změně!

 1. lukas napsal:
  Žádný z vámi odkazovaných zdrojů nepotvrzuje, co jste zde napsal. oXy Online samozřejmě nový web CZC vyvíjelo, viz zpráva třeba na Lupě:

  Ve vašem „článku“ jsou též další mylné informace, zejména pak ty týkající se využívaných systémů e-shopů…

 2. AlesN napsal:

  V první řadě děkuji za Váš komentář k jak píšete „článku“.

  To, že jsem napsal, že „Czechcomputer touto změnou po dlouhé době opouští od využívání obchodní systému (e-shopu) od společnosti oXy Online a jejich oXyShopu“ bylo myšleno tak, že jsem vycházel z informací, které jsem měl a našel. Nikde se v době, kdy jsem článek psal o tom nepsalo ani slovo. Stará verze : obsahuje odkaz na oXyShop, nová nikoliv, proč asi?

  K dalším mylným informacím mohu dodat jen jedno, napsal jsem k užívání jednotlivých verzí to, co jsem četl jinde já (před několika měsíci, když se nová verze tvořila).

  A na závěr, nikdy jsem nikde nenapsal nic ve smyslu, že bych se nemohl v čemkoliv zmýlit! A ani nemám potřebu psát nepravdu, pokaždé vycházím jen a jen z informací, které se ke mě dostanou v době, kdy píšu článek. Proto tu mám komentáře (i na případnou opravu od návštěvníků) a nic necenzuruji a když zjistím, že jsem napsal blbost, rád to přiznám a případně opravím!

 3. Snad jen malé upřesnění – CZC.cz vždy (kromě počátků) používal oXyShop X7 – a i nový web běží na nové verzi oXyShop X7 od oXy Online 🙂 Ostatní produkty z naší řady (Ready2Go a oXyShop X5) jsou určeny pro jinou velikost e-shopů.
 4. AlesN napsal:

  Děkuji mnohokrát za upřesňující informace a omlouvám se, za mylné informace v článku. Vycházel jsem z informací, které jsem měl a dohledal. Článek bude upraven tak, aby odpovídal realitě 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *