Dočkáme se i dalších tarifů pro další stránky?

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dneska jsem četl na mobil.idnes.cz článek o tom, že se mobilní operátor Telefónica O2 rozhodla od 4.6.2012 začít nabízet nový datový tarif, se kterým se dostanete jen na stránky Facebooku a operátora, tedy O2.cz. Měsíční FUP bude mít limit 150 MB a tento tarif by měl stát 75 Kč měsíčně pokud máte paušál a nebo 19 Kč týdně z předplacené karty. Na jednu stranu je to možná dobrý tah a lákavá nabídka pro určitou skupinu lidí (teenageři), ale na druhou stranu si tak říkám, k čemu je toto vůbec dobré?

Nebylo by lepší, kdyby se zaměřila Telefónica na zlepšení stávajících služeb (hlavně zlevnění) a posílení své sítě, aby odpadl, nebo se alespoň globálně zvedl ten proklatý FUP? Já si myslím, že plno lidí by to uvítalo spíše, jak takovouto z mého pohledu krávovinu. Co si budeme povídat, FUP 150 MB je jako prd a pokud ho překročíte, rychlost vám klesne na luxusních 16 kb/s. Víte, co by následovalo, kdybych se dostal na tuto rychlost já?

Musel bych si koupit nový telefon, jelikož bych ho asi vzteky rozbil. Takováhle mega super rychlost, to je zkrátka kumšt. Osobně mám internet v mobilu od T-mobile, kde mám 600 MB FUP, platím 178 Kč měsíčně a nejsem limitován kam mohu a nemohu. Na stránkách operátora není přímo viditelný tento tarif, ale dá se k němu doklikat. Na internetu jsem z mobilu denně a ještě se mi ho nepodařilo překročit za měsíc. Tím nedělám T-mobile reklamu (jsou to naprosto stejný nenažranci jako O2, jenom mají lepší reklamy ;-)), jen jsem to uvedl pro srovnání co je v nabídce i jinde.

Co by mě ale zajímalo je, jestli to bylo od O2 nějak podmázlé PR, že se ten trapný článek o tomto super tarifu k ničemu objevil kromě idnesu i na všech dalších předních zpravodajských serverech. Doufám, že si z tohoto tarifu vezmou příklad i ostatní operátoři a brzy se dočkáme třeba tarifů pro každou stránku, která je trochu navštěvovaná 🙂

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 28.5.2012

Zařazeno do: Nabídky služeb

Zobrazeno: 785

Štítky: , , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *