External Links v češtině

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Jak už jsem zde zmiňoval, hodlám postupně dávat k dispozici různé doplňky(pluginy) a další užitečné věci pro WordPress. Jako první jsem zvolil plugin jménem External Links, který umožňuje zpracovat odchozí odkazy odlišně od vnitřních vazeb. Není nějak extrémně náročný na nastavení, takže to zvládne opravdu každý a díky tomu, že jsem ho hodil do češtiny všechny jeho důležité věci, tak si myslím, že ho tu nemusím nějak dál představovat a popisovat.

Popíšu jen samotnou instalaci pluginu, která je opravdu jednoduchá. Pod tímto článkem naleznete plugin ke stažení. Ten si stáhněte k sobě do PC. Přihlašte se do administrace vašich WordPress stránek a klikněte na záložku jménem „Pluginy“ a následně na „Instalace pluginů„. Na instalaci pluginů se dostanete i na jedno kliknutí, ale zmiňuji obě varianty z důvodu toho, že každému může vyhovovat něco jiného a já nehodlám nikomu nic nutit. V instalaci pluginů klikněte na „Nahrát soubor“ a poté na „Vybrat soubor„. V PC najděte stažený plugin, přidejte ho a klikněte na „Instalovat„.

Tímto máte plugin nainstalován a už si ho stačí jen aktivovat a nastavit. Pokud jste zkušenější uživatel, můžete plugin samozřejmě nahrát i pomocí FTP do wp-content/plugins. Nastavení pluginu naleznete v záložce „Nastavení“ a pak „External Links„. Užijte si komfort češtiny a ať vám plugin dobře slouží.

External Links v češtině (180)

Vyžaduje: 2.8 nebo vyšší
Kompatibilní až do:
3.2.1 (Využívám osobně na verzi 3.3.1 a funguje bez problémů)

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 4.3.2012

Zařazeno do: Redakční systémy

Zobrazeno: 669

Štítky: , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

2 komentářů k: External Links v češtině

  1. Krabath napsal:
    Děkuju, stáhl jsem si ho ainstalnul. Čeština je kvalitní.
  2. AlesN napsal:

    Není zač 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *