Jak jsem vybíral dárek k 30. výročí svatby

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Několik posledních dní jsem řešil s přítelkyní, co dát jako dárek k výročí svatby. Její rodiče budou totiž mít tento rok v říjnu 30. výročí a tak jsme přemýšleli a hledali. V práci každoročně dostávám flexi passy (které jsou mimochodem větší zlo, než užitek a udat je není lehké, zlatá hotovost ;-)) v hodnotě 10 000 Kč jako příspěvek na dovolenou od zaměstnavatele a jelikož letos mě žádná dovolená vzhledem k mojí operaci a nemocenské nečeká, tak bylo hned celkem jasné, na co je využijeme.

Nejprve jsme chtěli nějaký zájezd, proto jsem vyhledal cestovky, které akceptují tyto flexi passy a už jsem měl vybráno i několik zájezdů, které by byli vhodné. Jenže jsme narazili na zásadní problém, cestovky většinou nechtějí akceptovat plnou výši a uplatnit můžete jen část flexi passů, což pro mě bylo neefektivní, jelikož co s nimi potom.

Tak jsme se nakonec rozhodli jim dát nějaký wellness pobyt s tím, že to i vzhledem k jejich zdravotnímu stavu (je jim přes padesát) bude nejrozumnější řešení. Odpočinou si tam, naberou nové síly a ještě to pomůže vylepšit zdraví. Hledal jsem tedy opět nějaké zařízení, kde je možné uplatnit flexi passy v libovolné výši a jelikož jsou rodiče přítelkyně ze Slovenska, tak aby nemuseli někam dlouho cestovat.

Nakonec jsem nalezl vynikající kompromis v podobě 4 hvězdičkového hotelu se jménem Kopanice. Rodiče bydlí kousek od Púchova (cca 13 km od něj), což je do tohoto hotelu s wellness centrem (leží skoro na hranicích se Slovenskem, kousek od Starého Hrozenkova) cca 60 km a navíc jsem se zde setkal s maximální vstřícností a mohl jsem si naporoučet defakto cokoliv a uhradit vše pomocí flexi passů.

Jako základ jsem použil pobytový balíček se jménem ROMANTICKÝ VÍKEND PRO DVA a k němu doobjednal další věci (plnou penzi a procedury). Rodičům budou během pár dní domů doručeny dárkové poukazy s jejich jmény i s věnováním, takže pro ně to bude dokonalé překvapení. Měl jsem strach, aby nebyl problém s platbou, jelikož já bydlím skoro 350 Km od tohoto hotelu, ale i v tomto nebyl jakýkoliv problém a bylo možné se domluvit, že flexi passy zašlu doporučeně poštou ;-).

Uvidíme, co budou rodiče říkat po tom, co tam stráví snad příjemný víkend, ale pokud hledáte něco útulného a v tomto stylu, jako jsem hledal já, tak vám mohu jen vřele hotel Kopanice doporučit, alespoň co se přístupu a vstřícnosti týká.

Hned, jak pobyt proběhne, tak sepíšu další článek, kde se s vámi podělím o zkušenosti rodičů, aby jste neřekli, že tu někomu dělám nějakou placenou propagaci a podobně. Tak tomu rozhodně není a ten kdo mě zná osobně moc dobře ví, že když objevím cokoliv na co je potřeba upozornit, tak dlouho neváhám a udělám to, ať je to v pozitivním či negativním směru ;-).

Pokud někdo z vás tam už někdy byl, tak se o svůj názor a poznatky samozřejmě můžete podělit v komentářích již teď! Každá informace, ať už je jakákoliv je přínosná nejen pro mě, ale i ostatní návštěvníky těchto stránek ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 10.7.2012

Zařazeno do: Zdraví

Zobrazeno: 1270

Štítky: , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *