Jak si u mě vede mClik po pár dnech?

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Nedávno jsem tu psal o novém českém PPC systému mClick, který jsem se posléze rozhodl vyzkoušet i prakticky a to nasazením na jeden z mých dalších webů, který není prozatím moc navštěvovaný, jelikož patří mezi ty moje novější. Vybral jsem ho i proto, že do brzké budoucnosti má šanci se stát hojněji navštěvovaným a mohu ho rovnou porovnat i se Sklikem, který tam mám též nasazen.

Od nasazení mClicku (i když je nasazen na mnohem horší pozici jak reklama od Skliku) se mi podařilo získat první proklik, který byl za 1.14 Kč (možno vidět na přiloženém obrázku níže).

mClick

Pro srovnání mi Sklik na tomto webu dělá průměrně 4,13 Kč za proklik, takže zde je možno vidět prozatímní rozdíl mezi oběma systémy (Sklik má mnohem víc inzerentů a tím i vyšší ceny). Do budoucna je zde samozřejmě šance na růst a proto hned mClick nezavrhuji po prvním neúspěchu a trpělivě budu vyčkávat, jak se to bude vyvíjet dál ;-).

Zkušenost mám i s partnerským programem mClicku, kam se mi podařilo přilákat prvního inzerenta. Z peněz, které inzerent utratí v systému dostanete provizi 3% (to je ta nejnižší a dle obratu se časem můžete dostat až na 7%). Není to sice žádná velká pálka na první pohled, ale na druhou stranu, když se vám do systému podaří sehnat někoho, kdo v něm projede pár tisícovek měsíčně, tak už to je celkem slušné přilepšení za nic si myslím ;-).

Můj inzerent je v systému zaregistrován teprve třetí den a projel na reklamách 24,71 Kč, z čehož se mi připsalo 0,74 Kč. Nemusí pršet, stačí, když bude postupně jen kapat :-).

mClick 2

Tím, že je tento systém nový, tak je tu stále prostor pro další (tedy i pro vás), aby ho třeba jen propagovali (bez nasazení reklam kamkoliv) a vydělali tak nějaké peníze. Zamyslete se nad tím, jestli to nestojí za zkoušku. Navštivte mClick, zaregistrujte se, nic to nestojí a třeba se poštěstí ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 7.12.2012

Zařazeno do: Podnikání na internetu

Zobrazeno: 770

Štítky: , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

2 komentářů k: Jak si u mě vede mClik po pár dnech?

  1. Cool napsal:
    Kurňa, 0,74 Kč! Hned se jdu zaregistrovat, LOL 😀 Jen od Skliku mě vychází proklik cca na 8. násobek, o AdSense nemluvě. Ona nízká cena pro inzerenta není tak líbivá pro inzertního partnera. Ale jestli Vám stačí, když jen kape, prosím. Budu se těšit na pokračování
  2. AlesN napsal:

    @Cool: Kdyby někdo četl pozorně, tak těch 0,74 Kč je provize z utracených peněz inzerenta a ne za proklik 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *