Jak vytvořit stabilně vydělávající blog – díl 1

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Jelikož už uplynula nějaká ta doba, co jsem tento můj web/blog s názvem Kecy k věci.cz založil a během této doby se mi z těchto mých Keců podařilo vytvořit pravidelně vydělávající blog. Nějaké ty poznatky a zkušenosti jsem již posbíral, tak jsem se rozhodl, že sepíšu několikadílný seriál.

Proč píšu několikadílný? Přesný počet dílů nedokážu odhadnout, jelikož nikdy nevím, jak moc kreativní nakonec budu, ale žádný nový Dallas (365 dílů), či Ulice (k dnešnímu dni 2350 dílů) to určitě nebude, nebojte ;-). Tento serial bude popisovat podrobně každý krok, co a jak udělat.

Pokud očekáváte, že tento seriál bude 100% návodem na to, jak rychle vydělat nehorázný balík peněz, tak vás asi zklamu, jelikož nebude! Pokud vás zajímá jen toto, tak vám spíše doporučím se poohlédnout někde jinde.

Ale, pokud vás baví tvořit a psát, tak by vám tento seriál mohl pomoci k tomu, jak si svým koníčkem přivydělat nějakou tu deseti, sto, či tisíci korunu měsíčně (v hodně aspektech záleží hlavně na vlastní šikovnosti a kreativitě, proto nebudu nikomu slibovat něco, co nedokážu osobně ovlivnit ;-)) na přilepšenou.

Některé prvky, které v seriálu zmíním jsem zde již možná v minulosti publikoval, proto se může stát, že se kolikrát budu případně opakovat a nebo budu odkazovat na moje starší články. Budu se snažit o to, aby se toto vyskytovalo co nejméně, ale bohužel, pokaždé to tak snadno nepůjde. Navíc se říká, že opakování je matka moudrosti, tak co ;-).

Pro mnohé bude tento první díl (ten je seznamující se seriálem ;-)) a následující druhý díl (ten se bude zaobírat volbou vhodné domény a webhostingu) naprosto nezáživný a já s tím i počítám, jelikož jsou určené spíše pro úplné začátečníky bez jakýchkoliv internetových zkušeností, které nechci též opomenout.

Jako seznámení se seriálem mi to přijde dostačující a v následujících dnech se dočkáte pokračování. Jen podotýkám, během té doby budu samozřejmě publikovat i jiné věci, takže trpělivost růže přináší ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 22.2.2013

Zařazeno do: Podnikání na internetu

Zobrazeno: 972

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

5 komentářů k: Jak vytvořit stabilně vydělávající blog – díl 1

 1. kanter napsal:
  som zvedavý čo zo svojho know how prezradíš 🙂
 2. AlesN napsal:

  @kanter: To i já 🙂

  Ale ne, tak nevím, jestli se bude jednat o nějaké převratné objevy, ale 100% vyzkoušené a funkční.

 3. Krabath napsal:

  Těším se Aleši na seriál. Určitě se i poučím či ponaučím.

 4. Inside napsal:
  Ani som netušil, že Dallas má toľko dielov. Ale na tie Tvoje nasledujúce sa teším, som zvedavý, čo z toho používam a čo nové sa naučím, alebo čo iné prípadne sám doplním. Alebo radšej nie, neprezrádzať tajné tipy? 🙂
 5. Kali napsal:
  To jsem na to zvědav. Nezajímá me to z pohledu výdělku, ale příběhu… Ještě, že se občas chodím jen tak, jinak bych seriál ani nezaregistroval.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *