Jak zamezit příchodu pozvánek na Facebook aplikace a hry?

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Neustále se na svém Facebook profilu setkávám se statusy typu: „Neposílejte mi žádosti na aplikace a hry“ apod. Ono je sice fajn si takhle postěžovat svým přátelům, ale ti co tyhle aplikace rozesílají mnohdy o tom ani neví, jelikož se to rozesílá i automaticky a nemůžou to nijak ovlivnit.

Byli časy, kdy jsem s tímto věčným problémem sám bojoval, ale dnes můžu zachovat klidnou hlavu, jelikož tento nežádaný spam mne již dále neobtěžuje.

Jak jsem docílil toho, že mi již nejsou zasílány tyto pozvánky?

Nebylo to nijak náročné, stačilo mi pouhých pár minut, které jsem do vyřešení tohoto každodenně opakovaného problému investovat a byl konec!

Sociální síť Facebook vám nabízí dvě možnosti jak se zbavit příchodu pozvánek:

  1. Najeďte si na položku nastavení účtu – blokování – zablokovat pozvánky aplikací a do příslušné kolonky vepište buď to jména lidí (přátel), kteří vám doposud zasílali spam nebo komplet všechny vaše přátele a budete mít stoprocentní jistotu, že už vám nikdy nic nepřijde.
  2. Najeďte si na položku nastavení účtu – blokování -zablokovat aplikace a zde vepište aplikace, ze kterých vám přicházejí nejčastěji pozvánky od vašich přátel.

Já využil variantu číslo 1, protože na Facebooku jsou neustále nové a nové aplikace a je zcela nemožné je zablokovat všechny.

Teď jakmile se k vám dostal tento užitečný návod bude záležet čistě jen a jen na vás, jestli svůj čas budete dále investovat po celou dobu používání Facebooku do mazání pozvánek, které vás obtěžují nebo využijete mých rad a funkcí, které vám sociální síť Facebook nabízí a budete mít věčný klid.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

2 komentářů k: Jak zamezit příchodu pozvánek na Facebook aplikace a hry?

  1. kanter napsal:
    tie hry na FB sú iba strata času, väčšinou sú založené iba na jednoduchom klikaní, z čoho vyplýva že čím častejšie ste online a urobite viac klikov tak budete vyššie v tabuľke. Osobne nemám rád takéto hry, kde netreba ukázať nejaký skill.
  2. Michal Kubátko napsal:
    Je to právě ztráta času, který radši investuji jinak, a proto jsem zakázal všem mým přátelům, aby mi takový obsah prostě nemohli poslat, protože celkově nějak nehraji žádné hry i mimo FB. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *