Jaká bude další novinka na Kecy k věci.cz?

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

V předstihu jsem se rozhodl představit další z řady novinek, na které se můžete na Kecy k věci.cz těšit. Po rozhovorech (první už je hotov, vyzpovídal jsem hostingovou společnost Ebola), na kterých makám o sto šest a brzy jich přibude velké množství, jelikož jsem oslovil řadu společností i jednotlivců a světe div se, nikdo krom jednoho (ani se neozvali) neodmítl, přibude na mém webu/blogu i kategorie, která bude nazvaná redakční systémy.

Z názvu již může být jasné, o co půjde. Ano, chci se postupně zaměřit i na tuto kategorii a přinést vám postupně snad alespoň trochu užitečné články o jednotlivých redakčních systémech, které budou obsahovat různé zajímavosti, rady a typy. Dále jsem se rozhodl nabídnout ke stažení i překlady různých šablon, pluginů a doplňků!

Nejvíce se hodlám ze začátku zaměřit na redakční systémy Wodrpress a Joomla, později přibudou i věci na Drupal a pak plánuji nakousnout i něco málo z open source e-shop řešeních. Jelikož dělám vše ve svém volném čase, tak nedokážu přesně říci, kdy toto přesně přijde, ale mohu slíbit, že se budu snažit vše uskutečnit v co nejkratším čase.

Možná Vás napadla jedna věc, proč prozrazuji dopředu něco, co může být zrealizované bůhví kdy? Odpověď na tuto otázku je naprosto jednoduchá. Chci vám dát prostor v komentářích u tohoto článku, kam můžete začít psát, co by jste uvítali jako první. Nebo co by jste chtěli přeložit a tak dále. Chci dělat tyto stránky tak, aby byli přínosné pro co možná nejširší veřejnost a proto mě zajímají názory a přání návštěvníků!

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 29.2.2012

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 569

Štítky: , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *