Jde vydělávat na Facebooku?

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Jednou za čas narazím na internetu na diskuzi o tom, zda jde vydělávat na facebooku. Na facebooku jde nejen vydělávat, ale dokonce si díky facebooku zajistit plnohodnotný příjem.

V tomto článku se dozvíte proč vydělávat na facebooku a také jeden způsob díky, kterému si někteří vydělávají tisíce nebo dokonce desetitisíce dolarů měsíčně.

Tři důvody proč vlastně vydělávat na facebooku?

Důvod č. 1
Na Facebooku je více než 1 miliarda uživatelů na celém světě a 4 miliony v České republice, což je více než polovina aktivních uživatelů internetu. To je skvělá příležitostípro všechny, kteří chtějí vydělávat na internetu resp. na sociálních sítích.

Důvod č. 2
Na facebooku můžete propagovat a následně prodávat své vlastní produkty, nebo díky affiliaite marketigu, vydělávat propagací výrobků a služeb, které vytvořil někdo jiný. To jsou základní způsoby.

Důvod č. 3
Na facebooku vznikne každou sekundu 5 nových profilů a každý uživatel po přihlášení stráví na facebooku průměrně 20 minut. To je dost času na to, abyste toho využili a prodali své výrobky nebo služby.

Horká novinka ve vydělávání na facebooku

V druhé polovině minulého roku zaznamenal na zahraničním facebooku boom prodej triček. Asi si říkáte: „To mám jako vyrábět, skladovat a prodávat trička? A pak řešit ještě zasílání triček zákazníkům?“

Omyl! Jediné, co musíte udělat je navrhnout nějaký skvělý design a pak jej ukázat, co nejvíce lidem na facebooku. To lze udělat díky službě, kterou provozuje společnost Teespring.

Jak to funguje?
Na stránce teespring.com:

teespring

 • se zaregistrujete,
 • vytvoříte design,
 • zvolíte kolik triček chcete prodat(můžou to být i mikiny),
 • cenu za kterou je budete prodávat,
 • a spustíte kampaň.

Teď už stačí začít propagovat na facebooku, nejlépe prostřednictvím placené FB reklamy.

A když splníte svůj cíl, Teespring udělá vše za vás: vytiskne, pošle zákazníkům, vybere peníze a vy pak jen vyberete zisk. Když cíl nesplníte, tak se nestane nic a trička nebudou vůbec vyrobena.

Nejlépe se tento způsob hodí pro prodej triček z oblasti, kde existují vášniví fanoušci. Sem patří sporty, milovníci psů nebo nějaká kontroverzní témata jako jsou zbraně nebo třeba konopí.

Na stránce teeview.phatoghraph.com se můžete podívat na nejúspěšnější kampaně.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 16.1.2014

Zařazeno do: Sociální sítě

Zobrazeno: 1709

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

6 komentářů k: Jde vydělávat na Facebooku?

 1. Michal Kubátko napsal:
  Vždycky mě bavilo navrhování designu pro trička, takže poslední část článku mě dosti zajímá. 🙂 Má již někdo vlastní zkušenost s Teespring?
 2. David napsal:
  Na FB jde možná vydělávat, ale hodně záleží, s čím člověk obchoduje, nebo co dělá. Pro každého tento kanál vhodný zrovna není.
 3. toc napsal:
  Zajímavý způsob vydělávání coingeneration.com/auth/new/626627/
  Zde návod : gigitalgen.webnode.cz/
 4. Primelinks napsal:

  O tomhle mluvili top affiláci na legendárním webináři pořádaném Chrisem Blairem, nezapomenutelný zážitek, naprosto jiná úroveň než u nás v ČR…zatím!

 5. saary napsal:
  Hm a proč stránka: teeview.phatoghraph.com není dostupná? Zas nějaký poděl co? …
 6. Tom napsal:
  @saary: Stránka Teeview.phatograph je dostupná: teeview.phatograph.com/

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *