Je to zadarmo, je po tom evidentně poptávka, tak proč to nezpeněžit

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Když jsem 17.7.2012 napsal a upozornil na pro mě pochybnou a otravnou sms s nějakou rádoby romantickou výhrou pro jednoho, tak by mě nikdy nenapadlo, co to dokáže všechno vyvolat. V již zmíněném článku jsem tehdy zveřejnil mě příchozí kupón zcela zdarma (nejspíš byl i dle poptávky použit) a poukázal i na fakt, že sám pojede málo kdo a pro druhého člena to bude nejspíš za takovou pálku, že i ten první již dávno nebude zadarmo ;-).

Dneska, když jsem jen tak ze zvědavosti koukal do statistik, tak jsem se nestačil divit. Sice tento článek není úplně nejčtenější a je až sedmý v pořadí, tak ho do dnešního dne navštívilo již 1 268 návštěvníků (99,9% přišlo z vyhledávačů).

Proč tomu tak je? Odpověď je jednoduchá, lidi nechtějí platit a rádi by jeli kamkoliv zadarmo, tak hledají na internetu způsob, jak strávit romantický víkend nejlépe v rodinném kruhu čítající minimálně dvě osoby. Je to tak trochu podobné jako s článkem o Voyu, který je u mě nejnavštěvovanější a to též jen proto, že lidi hledají způsob, jak obejít za něj platit a můj článek se zobrazuje někde v popředí vyhledávání i přesto, že žádný návod na to, jak placení obejít neobsahuje ;-).

Ale zpět k tomu romantickému víkendu pro jednoho. Pod tímto článkem se v komentářích (již jich je 60) doslova rozjela poptávka po těchto poukazech/kódech a jak už to bývá, tak na poptávku začala reagovat nabídka a teď bych to tam mohl pomalu místo komentářů přejmenovat na inzerci :-).

Absolutně to neodsuzuji a když to lidi chtějí, hledají a nabízejí, tak proč bych jim to tam nezveřejnil. Mě to nic nestojí a přivede mi to návštěvníky a oni tam najdou přesně to, co hledají. Proto tady máte možnost krásně vidět, že i ze zdánlivé krávoviny se může vyklubat přínosný obsah pro uživatele a proto se nebojte psát o čemkoliv, své čtenáře a návštěvníky si to vždy najde ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 18.10.2012

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 510

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *