Kam vložit svůj banner zdarma?

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Hledáte možnost propagace svých stránek a to samozřejmě za co nejmenší náklady? Máte svůj banner a nevíte kam s ním? Možností se v dnešní době nabízí několik, ale je potřeba upozornit na fakt, že výměnné systémy jsou již pomalu a jistě za svým zenitem. Nelze proto očekávat nějaké extrémní zázraky.

Jak to mohu vědět? Sám jsem chvilku jeden výměnný systém provozoval (již nefunguje) a tak jsem měl možnost pozorovat chování uživatelů. První věcí je, že značná část lidí se snaží vždy nějakým způsobem porušovat pravidla, aby z toho měli co největší prospěch pro sebe. Naštěstí plno systémů tento problém již celkem úspěšně řeší, ale zdaleka nestačí na vše a určité fígle nejdou jen tak jednoduše prokouknout, ale radu v tomto ohledu ode mně nečekejte, jelikož jsem zastáncem dodržování pravidel.

Schválně jsem hledal všude možně na internetu, jaké možnosti se nabízí a kam lze vložit banner zadarmo a prakticky jsem objevil v českých podmínkách pouze dva větší systémy, které ještě jakž takž fungují. Jeden najdete na adrese VRS.cz a druhý najdete na adrese Billboard.cz. Pokud vás zajímá více informací o těchto systémech, doporučuji navštívit přímo jejich stránky, jelikož se pravidla dobou mohou měnit a já chtěl, aby tento článek byl „aktuální“ po co nejdelší možnou dobu.

Billboard.cz jsem osobně nikdy nezkoušel, tak vám o něm nemohu říci prakticky nic a informace ve smyslu jedna bába povídala nemám rád. VRS.cz jsem jeden čas testoval na jednom svém podřadnějším webu a mohu říci, že funguje celkem dobře, přesto efekt v počtu nových návštěvníků nebyl moc valný, ale může i hodně záležet na zaměření webu. Proto je lepší případně vyzkoušet osobně a udělat si případně lepší závěr ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 5.12.2011

Zařazeno do: Návštěvnost webu

Zobrazeno: 1601

Štítky: , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

4 komentářů k: Kam vložit svůj banner zdarma?

 1. Šárka napsal:
  No kam s bannerem? Přece na mobilní aplikaci Serviceforyou 🙂
  Zaplatíte na jeden měsíc a druhý máte zdarma 🙂
  Tedy pokud budete z tohoto portálu :-p
  Mějte se tu fajn 🙂
 2. Rosťa napsal:

  Co je to za službu? Odkaz by nebyl? Nebo tady byl ale Aleš ho jako SPAM umazal? 🙂

 3. Aleš Náprstek napsal:

  @rosta Nic jsem nemazal – nebuď líný a zkus Serviceforyou zadat do Google a máš to hned 😉

 4. Rosťa napsal:

  No tak dobře. Už jsem si to našel. 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *