Kecy k věci.cz jsou od dnešního dne víc sociální

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Nedávno, když jsem tak procházel různé své statistiky, které se vážou na Kecy k věci.cz a viděl jsem ten ohromný pokrok, který udělaly od svého začátku, tak jsem začal přemýšlet, kam se snažit web/blog nadále posunout.

Celkem solidní základ je již vytvořen, ale nechci, aby to tu uvízlo na mrtvém bodě, tak jsem se rozhodl zde vytvořit i takové menší fórum (pozornější návštěvníci se již nejspíš všimli, jelikož původně mělo být vše připraveno již v pondělí, ale potkalo mě pár osobních patálií a trochu jsem nestíhal).

Toto fórum jsem vytvořil hlavně proto, abych měl možnost získat nějakou tu zpětnou vazbu od návštěvníků a zjistit tak, co tu někomu případně chybí, co by chtělo vylepšit, jestli jste neobjevili nějakou tu chybu (i když se snažím hlídat vše sám, mohu snadno s přibývajícím obsahem a rozmanitostí webu něco přehlédnout).

Když už jsem vytvořil fórum, tak mi přišlo škoda ho využívat jen pro diskuzi o Kecy k věci.cz a nepatrně jsem ho rozšířil tak, že je zde možná defakto i jakákoliv jiná diskuze. Samozřejmě se tím nesnažím konkurovat klasickým fórům, ale denně sem zavítá již plus mínus 300 lidí, tak by i malé využití případně najít mohlo. Když nebudu vědět odpověď na vaší otázku já, věřím, že se vždy někdo najde, kdo odpoví  a nebo můžeme prostě jen tak poklábosit o čemkoliv ;-).

K diskuzi je potřeba se zaregistrovat a každou registraci musím ještě schválit já. Toto „omezení“ je zde hlavně proto, abych zamezil vniknutí spamu, pod jehož neustálou palbou Kecy k věci.cz jsou a nepoctivcům, ale o nich až později ;-).

Tím, že jsem povolil registrování uživatelům (doposud to nebylo možné), tak jsem rovnou zavedl i takový menší  věrnostní program, díky kterému můžou uživatelé za svou aktivitu sbírat body (automaticky se připisují za registraci, za přihlášení, za napsání komentáře u článku).

Případnou aktivitu na fóru budu odměňovat vždy jednou za čas (nejspíš tak 2x do měsíce) manuálně. A to hlavně proto, že zde nechci dopustit, aby si to sbírání bodů někdo nevysvětloval tak, že se to tu změní v nějakou anarchii a body budou přiskakovat i za jednoslovné odpovědi ;-). Nasbírané body půjde později (tuto část zatím ještě připravuji, ale přesto si myslím, že nebrání nic tomu, aby už je uživatelé nemohly začít sbírat teď) vyměnit za nějaké ty dárky (odměnu).

Proč jsem se vlastně rozhodl pro ten věrnostní program? Důvod je jednoduchý, jelikož si moc dobře uvědomuji, že bez samotných návštěvníků by mě tvořit Kecy k věci.cz tolik nebavilo a samozřejmě by ani nic nevydělaly ;-). Neříkám, že Kecy k věci.cz vydělávají nějaké závratné částky, ale přeci jen nějakou tu kačku stabilně generují a já bych rád, část z těchto vydělaných peněz vrátil zpátky mezi ty opravdu aktivní a věrné návštěvníky.

Pro nepoctivce, co by se případně chtěli, nebo budou snažit jakkoliv podvádět mám bohužel špatnou zprávu, ty nedostanou nikdy nic (bude jim nemilosrdně odepřen jakýkoliv nárok na cokoliv, případně budou i permanentně zabanovaný!), jelikož hodlám na vše bedlivě dohlížet.

Věrnostní program bude samozřejmě nastaven dle finančních možností (nebudu to finančně dotovat ze svého, už takhle obětuji webu/blogu hafo svého volného času), takže jestli je vaše očekávání kdovíjak přehnané, tak vás asi zklamu, ale myslím si, že i případná drobná odměna bude lepší, než žádná. Samozřejmě, že pokud bude i nadále stoupat zisk, budou se objevovat i lepší odměny.

Nějakou představu o tom, jaké cca odměny budou k dostání mám, přesto bych vás rád poprosil, jestli by jste se mohli vyjádřit na fóru, případně zde v komentáři k tomu, jaký dárek (odměna) by vás osobně oslovil/a ;-).

Ještě prozradím, že v brzké budoucnosti zde proběhnou i další snad pozitivní změny a vylepšení. Mnohem větší využití budou mít zaregistrované profily než dnes atd.. Bohužel, přesnější datum nejsem schopen prozradit, jelikož 3.4.2013 mě čeká plastika vazu v pravém zápěstí, takže netuším, jak na tom budu a jak mi co půjde rychle, když minimálně dva až tři měsíce budu fungovat jednoruč a to ještě svou slabší rukou.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 20.3.2013

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 633

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

4 komentářů k: Kecy k věci.cz jsou od dnešního dne víc sociální

 1. kanter napsal:
  podľa mňa to je veľmi zaujímavý nápad, možno sa tu rozbehne množstvo diskusií podobne ako na webtrhu a s tymi darčekmi to je asi tiež nová myšlienka, lebo som ešte take niečo nikde na weboch nevidel 🙂
 2. Krabath napsal:

  Ahoj Aleši, forum kvituji. Zde se určitě hodí. Jen bych chtěl upozornit, že by bylo dobré, kdyby s heslem přišlo i upozornění, že registrace čeká na schválení, aby se někteří hned nesnažili přihlásit a ono jim to nešlo.

 3. Inside napsal:
  Držím pslec, ať to se zdravím dáš co nejdřív dopořádku. Sám mám trošku problémy s páteří, po operaci sice chodím, ale bez pravidelného cvičení to jednoduše nejde. A to jednak zabírá něco toho času a druhak člověk už přes den nemá tu výkonnost.
  V každém případě rád čtu tvé články, tak si najdi trochu času i přes tu jednu ruku a něco napiš. Nebo nadiktuj nějaké blízké osobě 😉
 4. AlesN napsal:

  @Krabath: Ahoj Tome, děkuji za upozornění. Musím se přiznat, že jsem na toto trochu zapomněl. Učinil jsem tedy kroky, které toto vylepšují. Oni přijdou i další změny a vylepšení, jen čekám, až bude hotova taková jedna věcička 😉

  @Inside: Děkuji, snad to bude v pohodě. Výhoda je, že již vím, do čeho jdu, jelikož loni jsem to měl v opačném gardu :-).

  Neboj, články budou přibývat i nadále, maximálně bude nějaká menší pauzička hned po operaci, než odezní ty největší bolesti.

  Těší mě, že tě baví číst mé články ;-).

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *