Konečně jsem se dočkal nového emailu od Seznamu

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Před malou chvílí jsem se potřeboval mrknout na svůj email na Seznamu a nešlo se mi přihlásit. Nechal jsem to tedy chvilku být, jelikož jsem si myslel, že se jedná opět o nějaký drobný výpadek. Průběžně jsem se pokoušel přihlásit, až se mi to povedlo, ale vyskočila na mě hláška podobného typu: Některý s komponentů nepracuje správně. Říkám si, to by člověk opravdu nepoznal. Po cca 20 minutách to jdu opět testnout, jestli už? A nestačil jsem se divit.

Vyskočil na mě tento obrázek viz. níže přiložen.

Email Sláva, to to trvalo, vždyť už na to čekám 2 měsíce. První zpráva o beta testu tu byla 19.1.2012 a možnost registrace mezi betatestery někdy cca týden na to. Ale zpátky k emailů. Po chvilce čekání, než mi přestěhují email, to konečně přichází. Podívejte se sami viz. níže na obrázku. Z pochopitelných důvodu bude na všech přiložených obrázcích ukázán pouze můj koš.

Seznam E-mail-181656První věc, která mě po přesunu okamžitě zarazila bylo to, že jsem přišel o veškeré údaje, co jsem měl v záložkách! Takže pokud vás čeká též v brzké době stěhování, doporučuji zazálohovat informace ze záložek, ať o ně též nepřijdete. V nastavení máte možnost volby mezi 3 možnosti rozvržení a 4 vzhledy, opět zobrazeno na obrázku níže.

nastavení email

nastavení email 2Pro lepší představu přikládám i další názornější obrázky, které jsou seřazeny v následujícím pořadí. Základní vzhled (ten je možno vidět výše), Honzíkova cesta, Holubí pošta a Koala.

Seznam E-mail-181916

Seznam E-mail-181811

Seznam E-mail-181825Na nějaké bližší závěry je ještě brzo, teprve nový email testuji a poznatky přinesu v některém z dalších článků. Co mohu již nyní prozradit je, že oproti starému emailu mi ten nový přijde celkově svižnější a je mnohem lépe zpracováno prohlížení emailů.

Tak malá oprava na závěr, o poznámky nepřijdete, jen již nejsou součástí nového emailu, ale najdete je na homepage straně Seznamu. Jděte na homepage Seznamu, přihlaste se, vpravo nahoře klikněte na Nastavení, v sekci Nejpopulárnější zaškrtněte Poznámky a uložte. Poznámky se objeví na personalizované homepagi!

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 26.3.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 2491

Štítky: , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

3 komentářů k: Konečně jsem se dočkal nového emailu od Seznamu

  1. Ivana Křivková napsal:
    Nový email je nepovedený paskvil. Změnu mi udělali bez upozornění. Já ten zmetek nechci!!!!
  2. AlesN napsal:

    Bohužel, musím vám dát za pravdu, že starý byl takový uživatelsky mnohem přívětivější. Já se o něj přihlásil sám, ale zanedlouho ho budou mít všichni, takže by se vám to stejně nevyhnulo. Momentálně to pouští do světa zatím po etapách.

  3. platan napsal:
    Nemůžu najít , jak se dá zablokovat kontakt – což bylo dřív možné ve vizitce ….neví někdo, kde to teď je , pokud vůbec … ?

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *