Levná INFO doména? Jak se to vezme

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Plánujete v nejbližší době registrovat nějakou INFO doménu? Pokud ano, tak by vás možná mohla zajímat tato akce, která právě probíhá u CZECHIA.com, kde mají v červenci a srpnu výrazně levnější registraci INFO domén.

Registrační poplatek za první rok registrace INFO domény je snížen z původních 190 Kč (bez DPH) za rok na 95 Kč za rok (bez DPH), tedy nějakých cca 115 Kč s DPH.

Jen pro srovnání, obvyklá nejlevnější cena (Wedos) INFO domén je 163 Kč s DPH.

Jak můžete vidět, cena v akci je tedy výrazně menší, což je na jednu stranu fajn, ale na druhou stranu by jste neměli přehlédnout ani toto, viz obrázek níže ;-).

CZECHIA.COM  Doména INFO

Jak můžete vidět výše, následné prodloužení může nakonec vyjít sakra draho, proto důkladně zvažte, jestli se vám tato akce vůbec vyplatí, protože u INFO domén je převod mezi registrátory zpoplatněn ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 28.6.2013

Zařazeno do: Žhavé kecy

Zobrazeno: 644

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

1 komentář k: Levná INFO doména? Jak se to vezme

  1. A takéto finty s cenami domén a so zľavami robia aj slovenskí registrátori. Človek si musí dať veľký pozor, aby ho tá zľava nevyšla veľmi draho. Alebo ak niekto má naozaj lacné domény, tak je tam zase drahý hosting. Takže pozerám na celkové náklady na doménu a hosting.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *