Moje zkušenost s nákupem na Themeforest.net

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Delší dobu jsem přemýšlel, co mám upřednostnit. Rozhodoval jsem se mezi nákupem nějakých nových domén a nebo nějaké nové šablony, kterou bych použil na některý z mých dalších webů. Už jsem byl plně rozhodnut pro nákup šablony, ale pak se na Webdealu objevilo vlákno od gransyho (spolumajitel), kde představil novou službu Subregu, která běží na doméně Domaintools.cz.

Domaintools.czTato nová doménová služba mě na chvilku hodila do stavu opětovné nerozhodnosti, jelikož jsem tam našel pár kousků, které mě zaujaly a zvažoval jsem jejich registraci. Než jsem se rozhoupal, byli pryč :-), tak bylo rozhodnuto a vrátil jsem se k původnímu záměru s tím, že si zaregistruji něco případně v prosinci.

Pro nákup šablony jsem se tentokrát rozhodl vyzkoušet Themefores.net, což je takové specializované tržiště plné šablon pro různé systémy a když se tu člověk tím množstvím trochu prohrábne, tak se tu dají najít slušné kousky za pár dolarů ;-).

ThemeForestPokud zde chcete nakupovat, tak si musíte vytvořit svůj uživatelský profil, což jsem udělal (nezabere více jak dvě minuty i s potvrzením emailu ;-)).

ThemeForest 2Pak už jsem se směle pustil do projíždění WordPress nabídky, kde se mi nakonec zalíbily dvě šablony, které jsem postupně koupil. Jako platební metodu jsem použil osvědčený PayPal (je zde možnost si i dobít kredit a z něj platit, ale tuto možnost nevyužívám z pravidla nikde). Platba proběhla doslova bleskurychle a do 15 minut jsem měl obě šablony již stažené ve svém pc.

Navíc, teď na Themeforest probíhá i nějaká akce, ve které nabízí ke stažení jednu celkem pěknou šablonu zdarma. Takže, když to shrnu, za cca 95 dolarů, což činilo nějakých 1 932 Kč  jsem získal 3 obstojné premium šablony, což průměrově dělá 644 Kč za jednu. Kde toto u nás koupíte ;-)? Já bych řekl, že oficiálně nikde.

Proto Themeforest mohu jen a jen každému kdo shání nějakou pěknou šablonu doporučit. Nákup je tam zcela bezpečný a rychlý. Já osobně jsem se naučil, že je lepší něco málo zaplatit za pořádnou šablonu, než se patlat s těma free, které jsou plné všemožných odkazů (já si potrpím na čistotě) a často bez větších zásahů stejně nepoužitelné.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 29.11.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 1116

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

2 komentářů k: Moje zkušenost s nákupem na Themeforest.net

  1. Chucck napsal:
    dá sa nájsť aj nejaká free šablona, ktoré je dobrá, užitočná a bez tých rôznych odkazov ?
  2. AlesN napsal:

    Samozřejmě, že se dají najít i dobré šablony, které jsou zdarma. S těmi odkazy už je to horší (moc jich není, ale dají se najít) a to z jednoduchého důvodu, každá práce se musí nějakým způsobem vrátit ;-).

    Jinak na Themeforest jsou jen placené záležitosti.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *