Moje zkušenost s podporou Wedosu

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Jak jste se možná v posledních dnech všimli, webhosting Wedos nabízel celkem lákavé a velké slevy na svůj webhosting. Toho jsem se samozřejmě rozhodl využít a rovnou si objednat službu webhostingu jménem No Limit Extra s přesunem webu od konkurence. Dostal jsem 2 měsíce navíc ještě zdarma jako bonus za přechod. Takže nejen, že jsem značně ušetřil díky slevě, ale rozhodl jsem se využít i podporu pro kompletní přesun webu a jeho nastavení.

Jediné, co jsem udělal bylo, že jsem nahrál na FTP soubory a vytvořil databázi. Následně jsem kontaktoval podporu přes jejich chat a popsal problém co mám a poskytl veškeré potřebné přístupy a již jen čekal, až podpora udělá vše za mě. Nejen, že vše proběhlo naprosto hladce a rychle, ale musím vyzdvihnout i přístup podpory, která byla víc než vstřícná a ochotná. Jednalo se konkrétně o pracovníka jménem Jan Jurík. Proto mohu s čistým svědomím říci, že není nad to, když hostujete tam, kde si zákazníka váží.

Navíc za relativně levný peníz a pro každého dostupný služby Wedosu i bez akcí jsou na velice profesionální úrovni. Proto tento webhosting mohu vřele doporučit každému, kdo nechce zbytečně utrácet velké částky za provoz stránek a očekává kvalitu. Ta tady opravdu je! Podívejte se na nabídku služeb a uvidíte sami. Pro návštěvu stránek Wedosu můžete využít tento odkaz.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 19.12.2011

Zařazeno do: Hostingy

Zobrazeno: 748

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *