Moje zkušenost s PostsGenius.cz

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

O PostsGeniusu jsem zde na Kecy k věci.cz již několikrát psal a dokonce zde najdete i rozhovor s nimi. Co tu ovšem chybělo je zkušenost ze strany blogera, který tento systém aktivně využívá a podařilo se mu již něco vydělat. Jelikož i tuto činnost jsem stihl vyzkoušet, tak chci v tomto článku se s vámi podělit o moje zkušenosti a celý průběh.

Co se týká samotného PostsGeniusu, tak ten funguje trochu odlišně jak konkurenční Placla a to jak po stránce výplatní, tak i té poptávkové. U PostsGeniusu si přidáte váš blog a čekáte až si vás inzerent vybere a osloví sám, u Placly musíte být u poptávek aktivní sami a čekat, jak se inzerent rozhodne. To jen, abych vysvětlil hlavní rozdíly mezi těmito systémy.

Do PostsGeniusu jsem se registroval 16.1.2012 a napsal přes něj do dnešního dne 24 článků do dnešního dne. Zdaleka ne všechny nabídky jsem přijal, kdyby vám přišlo to číslo za půl roku malé. Za těchto 24 článků jsem dosáhl na výplatu dvakrát, jelikož jsem si vydělal 2 640 Kč (nestanovil jsem žádné brutální ceny)a výplatní minimum je 1 000 Kč. V květnu jsem se rozhodl vybrat první půlku peněz a to 1 173 Kč.

Zbytek jsem ještě nemohl, jelikož nedoběhla u všech článků 30 denní lhůta pro připsání peněz na můj vnitřní účet u PostsGeniusu, proto jsem zvolil tuto dvojvýběrovou variantu. O výplatu na účet jsem požádal 20.5.2012 v 17:57 přesně a dlouho se popravdě nic nedělo a bylo u transakce napsáno čeká na schválení administrátora.

Popravdě, už jsem začínal být trochu steklý, když uplynulo více jak 14 dní a pořád tam svítilo to samé. Na stránkách sice píšou, že výplata probíhá v prvním a třetím týdnu každého měsíce, ale jak se blížil pomalu konec tohoto týdne (první celý v tomto měsíci), tak mé napětí stoupalo víc a víc. Ani ne tak kvůli tomu, že bych ty peníze potřeboval nějak akutně, ale spíš proto, že se blížil konec lhůty a pořád nic.

A včera to konečně přišlo a byl jsem upozorněn tímto emailem.

Vážený uživateli,

dne 20.5.2012 jste požádal(a) o výplatu peněz, které jste si v reklamním systému Posts Genius vydělal(a). Na základě této žádosti jsme Vám v souladu s našimi obchodními podmínkami poukázali níže uvedenou částku zvolenou platební metodou, byla tedy dne 07.06.2012 úspěšně SCHVÁLENA. Děkujeme, že vyděláváte s námi!

Dnes ráno juknu na můj účet a peníze tam již byly :-). Sice platba není tak rychlá jako u Placly, ale opravdu dodrželi co garantují na webu. Proto pokud jste měli doposud pochybnosti v tento systém, nemusíte se bát. Kdyby byli jakékoliv problémy, se nebojte, že bych jim to tu nevytmavil :-D.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 8.6.2012

Zařazeno do: Podnikání na internetu

Zobrazeno: 946

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

5 komentářů k: Moje zkušenost s PostsGenius.cz

 1. Marek L. napsal:
  Koľko webov máš v systéme pridaných a o aké weby sa jedná ? (kvalita)
 2. AlesN napsal:

  Web mám přidaný jen jeden a jedná se o 365d, ten jistě znáš 😉

 3. Norbert napsal:
  chcem sa opýtať, že ak využívam tento system na jednom webe, kde je GPR 2 a zrazu tam predám 50 PR článok, a následne dostanem ban od google a môj web vyradia z PG, či dostanem peniaze za tie články?
 4. AlesN napsal:

  Tvá otázka je dost specifická a doporučil bych ti se s tím obrátit spíše na PG, jelikož neznám dokonale jejich pravidla. Ale, když to vezmu logicky, tak tvůj web porušuje pravidla, je vyřazen a nesplňuje tak pravidlo o kvalitě blogu, proto bych s penězi moc nepočítal 😉

 5. DaZ napsal:
  Rohodl jsem se taky vyzkoušet tento PG systém na svém webu, napsal jsem pár článků, ale zatím je vše v zástavním účtu, tak taky čekám… Ale zdá se to být zajímavý způsob jednak přivýdělku jednak i rozšíření počtu článků v tématu webu.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *