Moje zkušenosti s Damejidlo.cz a Frantova pizza

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Portál Damejidlo.cz si myslím, že již není třeba nějak extra představovat a hromada lidí ho zná, pokud ne, tak doporučuji navštívit jejich stránky, kde najdete více informací.

DameJidlo.cz

Osobně ho znám též delší dobu, jen jsem ho nikdy předtím nějak aktivně nevyužíval, protože v lokalitě kde bydlím (Rudná), tak nejprve nebyla žádná možnost objednat a teď tu je, ale opravdu skromná (sami můžete vidět níže, že například jako dnes o víkendu není z čeho moc vybírat a přes týden, kdybych byl doma, tak také ne :-)).

DameJidlo.cz 2

Nicméně, jelikož s přítelkyní máme celkem rádi pizzu, tak nás oslovila nabídka objednávky a rozvozu z Frantova pizza.

Frantova pizza - DameJidlo.cz

Jelikož jsem o této pizzerii nikdy předtím neslyšel, tak jsem si o ní chtěl nejprve nějaké info, abych neobjednal nějakého zajíce v pytli, jak se říká. Spálit se dokáže člověk hned a blbé jídlo za kolikrát nekřesťanský peníz najdete na každém rohu.

100% garance vrácení kreditů od Damejidlo.cz je sice hezké, ale jak to napraví například to, že mám hlad? Recenze uživatelů jsou také hezké, ale co si budeme povídat, víte sami, jak je to dnes s recenzemi, že se je snaží plno lidí, podniků a firem ovlivnit, aby vypadali šik a opak je třeba pravdou.

Použil jsem tedy kamaráda jménem Google a hledal informace sám, až jsem narazil na oficiální stránku Frantova pizza.

Frantova PIZZA

Když se mi zobrazilo to, co vidíte na obrázku výše, tak jsem se nejprve lekl, že se zastavil čas :-). Web Frantovi pizzy vypadá všelijak. Po delším rozmýšlení jsem do toho tedy nakonec šel a učinil svou první objednávku přes Damejidlo.cz a objednal dvě pizzy.

DameJidlo.cz 3

Kromě potvrzení objednávky na mobil mi přišlo info i do emailu, že budou pizzy doručené, tak jsem čekal co bude, nebo nebude a světe div se, netrvalo snad ani hodinu a volal mi pán, že už je před domem, ať si pro pizzy dojdu.

Jak to dopadlo můžete vidět na následujících fotografií níže 😉

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pizza číslo 213 se jménem Neapoli

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Tu jsem měl přímo já a byla vynikající, doporučuji!

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Pizza číslo 215 se jménem Con Pollo

OLYMPUS DIGITAL CAMERATu měla přítelkyně a prý je též moc dobrá, já nedokážu posoudit, jelikož moc nemusím smetanový základ na pizze :-).

DameJidlo.cz 5Jak můžete sami vidět, nakonec jsme tento způsob objednání s přítelkyní opakovali vícekrát a mohu Frantovu pizzu a i Damejidlo.cz vřele doporučit každému. Platil jsem jak kartou, tak i hotově a vždy bez jakéhokoliv problému.

Pizza číslo 210 se jménem Mexicana

OLYMPUS DIGITAL CAMERAPizza číslo 203 se jménem Agli Spinaci

OLYMPUS DIGITAL CAMERA

Dodání proběhlo vždy do slibovaných 90 minut (průměrná moje zkušenost je v rozmezí 40 až 70 minut). Pizza byla vždy teplá (pán je vozí v kufru v boxu, co udržuje teplotu).

No a co vy, jaké jsou případně vaše zkušenosti s Damejidlo.cz, nebo Frantovou pizzou? Podělte se o ně s ostatními pomocí komentáře níže ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 4.1.2014

Zařazeno do: Nabídky služeb

Zobrazeno: 1627

Štítky: , , , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

4 komentářů k: Moje zkušenosti s Damejidlo.cz a Frantova pizza

 1. dokec napsal:
  Za uplynulý rok jsem tam peníze v řadě tisíců utratil. Několikrát za měsíc si určitě objednávám. Proč ne – v Olomouci krásné meníčko s polévkou za 85 i s balným a dopravou. A hlavně pokaždé, když byl nějaký problém, tak jsem byl víc než štědře kompenzován. Navíc platba kartou mi vyhovuje, v OL mají asi jen 2 řidiči terminál a často nemám hotovost.Navíc nemusím nikam volat. Na konec zmíním dobu doručení, která je pokaždé v rozpětí a jak už jsem psal výše – výhradně v první polovině roku, bylo pár nedorozumění – ale vždy nahrazeno. Já jsem doposud spokojen, damejidlo je pro mě efektivní služba..hodně krát se hodí 🙂
 2. Raziel-CZ napsal:
  Zajímavý článek, díky za něj. A rovněž za komentář dokec.

  Já jsem poprvé využil DameJidlo.cz asi před více jak rokem a byl vcelku spokojen. Jsem z Prahy – Stodůlek, takže s výběrem podniku nebyl problém. Tento je však dnes, kdy jsou ceny jiné než tehdy – mnohem vyšší. Cena za jídlo začíná někde kolem 150,- Kč, tedy již DameJidlo.cz nepoužívám.

  Projekt DameJidlo je možná zajímavý, ovšem mnohem levněji a rychleji si připravím jídlo doma. Někdy je bydlení v hl. městě na škodu, cenu 85,- Kč (nebo i 100,- Kč) za jídlo vč. dopravy mohu jen závidět.

  Před půl rokem mi z DameJidlo došel několikrát email ve smyslu, že jsem si dlouho nic neobjednal a zda prý nedělají něco špatně. Tedy jsem 2x v různý čas odpověděl, že dělají a co, kdy mi za několik chvil dorazila odpověď, že berou na vědomí můj nezájem o jejich služby, že mě odhlašují ze zpráv a nazdar. Takto si zájem o zákazníka nepředstavuji.

  Když napíši z jiného soudku, kolega se před půl rokem ucházel u DameJidlo o práci řidiče a co mu nebylo nabídnuto? Dohoda o provedení práce za mzdu nižší než základní. V Praze. Je to smutné, ale je to tak. Takže tolik ode mne k dnešnímu dni k DameJidlo.cz.

 3. Vlado napsal:
  Teda fakt dobrá služba. Cena vysoká a mzdy mizerné. Pochopím, že zahraničný reťazec zdiera domácich, ale sami seba? Človek človeku vlkom? Už viem, že nabudúce, keď budem v ČR, využijem iné možnosti. Z princípu.
 4. RaMa napsal:
  Já nevím, ale komentovat recenzi nějaké služby nebo restaurace tím, že je levnější si udělat jídlo doma je takové zvláštní. Přesto, že doma máme pec na pizzu, necháme si jí jednou za čas přivést. Prostě prosto, že se člověku občas nechce nic dělat. Když má být pizza slušná, je dobré udělat těsto den předem. Takže příprava kvalitní pizzy není otázka 20 minut.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *