Moje zkušenosti s nákupy php scriptů přes internet

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Pokus jste si někdy například do Googlu zadali slovní spojení PHP SCRIPTS, tak jistě víte, že na internetu existuje velké množství stránek, kde se dají zakoupit různé scripty. Buď se jedná o místa, kde máte větší množství scriptů od různých dodavatelů a nebo přímo se scripty od konkrétního dodavatele.

Sám jsem již několik různých scriptů takto zakoupil a mohu říci, že je to docela bezpečné, pokud neplatíte přímo kartou a využíváte jako platebního prostředníka například PayPal.  Samozřejmě musíte také i dobře vybírat, případně si prodejce projet Googlem, jelikož nechat se napálit též není problém (naštěstí s tímto zkušenost nemám). Nákupy jsem uskutečnil pomocí těchto stránek níže.

hotscriptscomhotscripts.com

codecanyonnetcodecanyon.net

bestphpscriptscombest-php-scripts.com

Existuje jich samozřejmě mnohem více, ale já uvádím jen ty, které jsem vyzkoušel. Pokud hledáte něco konkrétního, tak není defakto problém to zde sehnat. Další nespornou výhodou je cena, za kterou se dají scripty pořídit oproti tomu, kdyby jste si to nechali dělat od někoho na míru. Mluvím spíše o takových těch obecnějších věcech, protože některé věci je opravdu lepší si nechat naprogramovat.

Čas od času mám totiž takové choutky vyzkoušet něco nového, tak si zakoupím nějaký levnější scriptík (cena tak do max 1000 Kč v přepočtu na koruny) a postavím na něm s drobnějšími úpravami web. Ne vše vždy byl dobrý nápad, to uznávám, ale některé zakoupené scriptíky mi fungují na localním serveru s tím, že jednou je možná i dodělám do veřejné podoby.

Některé weby postavené na těchto zakoupených scriptech jsem již i prodalPro mě jako neprogramátora je toto celkem dobrý a levný způsob, jak si postavit web, či si usnadnit práci, jelikož zdaleka ne všechny scripty co jsem koupil jsou použitelné na stavbu webů, ale hlídají mi i určité faktory atd..

A co vy, nakupujete též občas nějaké scripty takto? Máte zkušenost i s jinými stránkami, než jsem uvedl já?

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 11.8.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 731

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

1 komentář k: Moje zkušenosti s nákupy php scriptů přes internet

  1. Adam napsal:
    Nejhorší je, že se vždy kupuje zajíc v pytli. Nikdy není dopředu jasné, jakým způsobem je skript naprogramovaný, jestli půjde rozšiřovat, nebo jestli to bude splácanina nějakého amatéra.

    *** Z komentáře jsem úmyslně odstranil odkaz, který vedl na stahovací server (i když ne přímo, ale web, který ke stahování tam přímo vybízí) a o takové zde rozhodně nestojím!!!! ***AlesN***

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *