Na pár dní se odmlčím

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Jelikož zítra 28.6.2012 nastupuji v 8:00 do nemocnice na Kladně a nevím, jak dlouho tam přesně budu, tak to tu bude pár dní bez nových příspěvků. Pokud by se operace nezdařila, tak navždy :-D. Ale pokud vše dobře dopadne, tak bych měl být již tuto sobotu, nejpozději v neděli propuštěn domů a opět se vrhnu intenzivněji do práce.

Mám rozděláno celkem dost rozhovorů s myslím si zajímavými společnostmi. Některé mám již hotové a odeslané a již jen čekám na odpovědi, tak v brzké době budou publikované. Je jich i dost, které jsem ještě nestihl připravit, ale to po návratu napravím co nejdříve to bude jen možné. Nevím totiž, jak na tom budu a jak rychle mi půjde psát.

Už teď to není žádná sláva co se rychlosti týká a s dráty v ruce a nejspíš sádrou to nebude rozhodně lepší. Nápadů na články atd. mám dost, jen je to dosti bolestivé dotáhnout to do konce, tak to popravdě v poslední době i trochu flákám, což se i odrazilo mírně na návštěvnosti. Já doufám, že operace vyřeší co nejdříve mé problémy a tím to tu i rychleji opět ožije po všech stránkách.

Díky návštěvě nemocnice asi tento týden vynechám i hodnocení a buď ho udělám dodatečně třeba v neděli a nebo hold jeden týden vynechám, ještě uvidím. Pokud by jste netušili, jak vypadá průběh plastiky vazů v zápěstí, tak se můžete těšit na článek, který hodlám sepsat po návratu. Potkat toto může snadno kde koho, tak alespoň bude tušit, do čeho případně jde ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 27.6.2012

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 608

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *