Naivita či lehkomyslnost lidí?

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Patřím mezi pravidelné návštěvníky všech možných fór o internetovém podnikání a v poslední době mě stále více a více drásá, když vidím nabídky na rádoby konkrétní služby, ale již z textu je patrné, že autor toho buď moc neumí, má naivní představu o snadném výdělku a nebo si myslí, že jsou lidé úplně blbý (takový samozřejmě jsou, ale ne bohužel všichni). Co pomalu v každé nabídce převládá jsou nedostačující (většinou žádné) reference.

Když už na to někdo vznese dotaz, zda by nebyli reference, tak buď je to bez jakékoliv odezvy, nebo přijdou na řadu výmluvy tipu ještě nemám hotový svůj prezentační web (který je v plánu na free hostingu webgarden.cz či webnode.cz a jejich doméně). I kdyby takovéto slavné portfolio bylo již k mání, mnoho úspěchu (spíš žádný) to nepřinese. Ale ani toto nevadí a pořád se takovýto lidé snaží zaujmout svou nabídkou.

No není to lákavé? 1 000 Kč za tvorbu webu s luxusní grafikou a naprogramování téměř čehokoliv na webu! Pak vypadne z autora, že neumí vůbec jazyk php, defakto neví co je hosting atd. atd. Nejsmutnější na tom je, že se ještě tyto lidé diví, že z nich mají ostatní srandu a to teď nemám na mysli webtrh, kde se člověku vysmějí pomalu za cokoliv. Pozorujete tento trend v nabídkách též?

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 6.2.2012

Zařazeno do: Nabídky služeb

Zobrazeno: 816

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *