Nákup potravin on-line s odměnou

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Nakupování potravin v e-shopu jako takové není úplná novinka v ČR, ale nikdy tuto službu nenabízel velký řetězec jakým je Tesco, které s tímto začalo jako první z velkých obchodů. Momentálně je tato služba dostupná pouze v Praze a blízkém okolí, ale je to jen dočasně, než tímto bude pokrytá celá republika. Jelikož mám to „štěstí“, že bydlím na Praze západ, tak jsem se mohl zaregistrovat na nakup.itesco.cz (jelikož registrace je vázána na vaší adresu a pokud nejste z lokality, která je pokrytá, prozatím se nezaregistrujete!).

Po registraci jsem zběžně proběhl nabídku a i když tam ještě nenajdete úplně vše co v klasické prodejně, je nabídka celkem bohatá a přehledně rozdělena do hlavních kategorií: Čerstvé potraviny, Pečivo, Trvanlivé potraviny, Mražené potraviny, Nápoje, Drogerie, Dítě, Domácí mazlíčci, Domov a zábava. Každá hlavní kategorie má své další podkategorie, kterých je tolik, že opravdu snadno najdete během chvilky to, co potřebujete. Co se mi hlavně líbí je, že si můžete zvolit orientační čas doručení vašeho nákupu v rozmezí 2 hodin a to v následující podobě: 10:00 – 12:00, 12:00 – 14:00, 14:00 – 16:00, 16:00 – 18:00, 18:00 – 20:00 a 20:00 – 22:00.

Doručení je následující den a doručení stojí 99 Kč a díky možnosti doručení až do 22:00 má tato služba možnost uspět i u pracujících do večerních hodin. Takže si představte, že jeden den přijdete třeba ve 20:00 domů z práce, naklikáte si nákup během cca 10-15 minut a následující den až přijdete z práce vám ho doručí.

Doručení za 99 Kč není zase tak hrozné, pokud nemáte Tesco hned vedle domu. Osobní jízda (benzín, nafta, autobus, tramvaj atd.) též něco stojí. Osobně jsem se ještě k nákupu on-line ještě nedostal, ale hodlám ho v brzké době vyzkoušet už jen ze zvědavosti. Máte s touto službou již někdo zkušenost? Podělte se s námi v komentáři případně a pokud ne, po testovacím nákupu rád poreferuji sám. Dnes mi navíc přišel i tento email :

Vážený zákazníku,

přinášíme vám další novinky ze světa on-line nakupování.

Velmi nás těší váš stále rostoucí zájem o službu Tesco Potraviny on-line. Jsme rádi, že využíváte nový způsob nakupování, díky kterému si můžete vše potřebné opatřit z pohodlí vašeho domova. Doporučte Tesco Potraviny on-line i ostatním. Stačí se zaregistrovat na www.itesco.cz/potravinyonline.

Za Váš nákup v Tesco Potraviny on-line můžete jako dárek dostat až 200 Clubcard bodů. Po zadání objednávky a jejím doručení obdržíte vždy po jednom dotazníku. Vaše postřehy nám pomohou novou službu dále zdokonalovat. Po vyplnění obou dotazníků Vám jako poděkování připíšeme body na Váš účet.

Podívejte se na lákavé nabídky – stačí kliknout na obrázky níže.

Přejeme vám příjemné nakupování s Tesco Potraviny on-line!

Vaše Tesco

A jak jste si sami mohli přečíst, tak ti co nakoupí on-line a navíc využívají Clubcard (stejně jako já) ještě dostanou odměnu v podobě Clubcard bodů. To si myslím, že je celkem dobrá nabídka.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 13.1.2012

Zařazeno do: E-shopy

Zobrazeno: 935

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

1 komentář k: Nákup potravin on-line s odměnou

  1. Ondra napsal:
    Za vyzkoušení stojí i kupónové servery typu kuponer.cz

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *