Nejhorší inovace roku 2012? Nový email od Seznamu

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Kdyby se vyhlašovala nějaká anketa o nejhorší inovaci nějaké služby (možná se i vyhlašuje, nevím, nehledal jsem), tak bych měl za sebe jednoho horkého kandidáta na vítězství. Tou službou by se jednoznačně u mě stal nový email od Seznamu. Ten jsem sice měl možnost vyzkoušet již dříve, jako jeden z betatesterů. I když už jsem během tohoto zkušebního období nalezl nějaké ty mouchy, tak jsem s ním byl celkem i spokojen.

Dnes už toto zdaleka tvrdit nemohu a hromadným přesunem většiny emailových schránek uživatelů tohoto emailu se to rapidně zhoršilo. Rapidně znamená, že je kolikrát skoro nemožné s emailem pracovat a tohoto jsem si nevšiml jen já, ale i několik dalších uživatelů například na internetovém fóru jménem Webdeal.cz.

Dnes mě to již na tolik naštvalo, že jsem svůj email přesměroval na Mozillácký Thunderbird . Že se kolikrát nešlo na email přihlásit z mobilu (dlouhou se načítal a kolikrát se to stejně ani nepodařilo), tak to bych ještě zkousnul, jelikož mobil zase až tak často nepoužívám, ale že to bude blbnou už i na pc s rychlým připojením k internetu (12 Mb/12 Mb), tak to bych nikdy tedy nečekal.

Dříve, když přišel nový email, tak jsem to celkem rychle poznal a sám mě na to email upozornil, ale od toho hromadného přesunu ho musím častokrát refreshovat, jinak jsem bez nových emailů kolikrát i několik desítek minut. Smazání, či jakákoliv úprava v emailu je na věky (člověk má kolikrát čas si v klidu udělat i kávu ;-)).

Takže to v některých případech vypadá jako návrat o pár let zpět a ke starší verzi, o které dnes mohu s klidem říci, že sice technologicky to bylo již zastaralé, ale funkčně mnohem lépe pracující, jak super moderně technologicky nepoužitelné slavné nové řešení.

Uživatele z Webdealu a jejich problémy jsem zde již zmínil, přesto by mě schválně zajímalo, kolik dalších lidí si zanadává na tento nový email od Seznamu, proto jsou vám komentáře plně k dispozici a pusťte to z plna hrdla (písmenek na klávesnici) do éteru (komentářů) ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 16.10.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 862

Štítky: , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

4 komentářů k: Nejhorší inovace roku 2012? Nový email od Seznamu

 1. Lukáš napsal:
  Novy email od Seznamu zatim nemam a doufam, ze na me kvuli tomuhle komentari neprijdou 😀 I ve starem rozhrani je znatelne velke zpomaleni. Mazani mailu trva klidne i 2-3 vteriny, obcas nereaguje vubec. Doufam, ze to prevadeni pozastavili a pracujou na reseni.
 2. Wladass napsal:
  Víc na hovno službu jsem ještě neviděl. To co se tam poslední dobou děje, mě taky donutilo nastavit si mail do Thunderbirdu.
 3. Standa napsal:
  Nový seznam mail je ta největší sračka, co nás chudáky uživatele seznamu mohla potkat. Denodenně mi ten sajrajt pije krev.
  Dřív jsem si vyzvedával mail i na mobilu, teď to kloudně nejde, protože podle Seznamu moje N97 nepodporuje klasické zobrazení a tak mi zbývá jen to mobilní, které má jen ten debilní sloupec, ve kterým nejde nic kloudně najít. Dřív mi klasické zobrazení šlo, než to takhle zmršili.
  A na kompu v Seznam pošťákovi, kde stará verze šlapala jak hodinky tak mi to večně pošťáka zasekává cca co 5 kliknutí na odkaz, takže jediný, kde mi to jakž takž normálně funguje tak je normálně v prohlížeči, kde furt musim lízt na seznam a ještě se furt jak kretén přihlašovat.
  Takže upřímně řečeno tohle seznam těžce posral.
 4. LS napsal:
  Největší blbost v novém email Seznumu je řazení adres jen podle email adresy a nemožnost volby jiného řazení jako bylo v předchozí verzi. Nebo to jde? Nikde jsem tu možnost neobjevil.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *