Neomezený multihosting za 69 Kč měsíčně!

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Pro ty z Vás, kdo to ještě nestihl případně zaznamenat, tak i v Česku se dá již sehnat neomezený multihosting a to za pouhých 69 korun měsíčně. Na svědomí to má společnost DATAHOUSING, s.r.o. z Brna! Že jste o ní neslyšeli? Není divu, tato společnost funguje teprve od cca půlky roku 2010. Navíc nejsou ani plátci DPH, což je v tomto oboru trochu zarážející a neznám nikoho podobného, kromě garážových firem. Nicméně, jak se zdá, tak vše funguje jak má a služby nabízejí na vysoké úrovni.

Toto vím, díky informacím od dvou uživatelů, co již tento hosting využívají víceméně díky mě. Rozhodl jsem se, že po novém roce (teď nemám moc času) vyzkoušet tento hosting též a přinesu zjištěné informace v některém z dalších článků zde. Zapomněl jsem ještě zmínit další 2 celkem lákavé nabídky od DATAHOUSINGU, které se jmenují JOOMLA! WEBHOSTING a WORDPRESS WEBHOSTING.

První zmíněná služba je za 125 Kč na rok a druhá za 115 Kč na rok! Myslím si, že ideální věc, pokud chcete mít svůj blog a podobně. Co mohu vytknout na první tomuto hostingu a to již na první pohled po návštěvě jejich stránek je nedostatek informací o jednotlivých tarifech atd. Pokud vylepší i tuto fázi a budou stabilně a bezproblémově fungovat, mají jejich služby budoucnost. Navštívit jejich stránky můžete kliknutím sem (kliknout už není kam, jelikož DATAHOUSING již neexistuje).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 7.12.2011

Zařazeno do: Hostingy

Zobrazeno: 694

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *