Nová možnost výdělku pro blogery a překladatele

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Včera v odpoledních hodinách (cca v 15:00) byl spuštěn další nový PPP (Pay-Per-Post) systém s názvem KupČlánek.cz, který po PayPost.cz (který by se měl naplno rozeběhnout cca příští týden a o kterém jsem tu nedávno psal též) znamená další konkurenci již zaběhlejším systémům PlaCla.cz a PostsGenius.cz, na které se poslední dobou valí pomalu ze všech stran jen samá kritika.

Úvodní stránka  KUPčlánek.czKupČlánek.cz se poučil z chyb, které jsou často vyzdvihované u PlaCla.cz (tam absolutně chybí jakékoliv filtrování a člověk se tak musí vždy prokousávat vším možným).

Weby  KUPčlánek.czPostsGenius.cz má dlouhodoběji problém s vyplácením peněz blogerům, takže pro mnohé uživatele (blogeři nepíšou, nemohou tedy dosáhnout minimální výplaty a inzerenti proto zákonitě nemají pak koho oslovit) je tento systém z tohoto důvodu nepoužitelný.

Weby  KUPčlánek.cz 2U KupČlánek.cz nenajdete žádné výplatní minimum (u konkurenčních systémů je to vždy minimálně 500 a 1 000 Kč) a ani inzerenti nejsou nuceni jednorázově dobíjet vysoké částky , jelikož minimum je stanoveno na 200 Kč. Jinými slovy řečeno, systém zbytečně nikoho nenutí do vysokých transakcí a nezadržuje nikomu dlouho ani výplatu, což si osobně myslím, že je velké pozitivum pro všechny ;-).

Copywriter  KUPčlánek.czPeníze hýbou světem a mají se točit, takže ani já je nikdy nikam po velkých částkách neposílám a zároveň nerad dlouho čekám na výplatu. Když to porovnám s konkurenčními systémy z pohledu inzerenta, tak u PlaCla.cz minimální dobití činí 2 200 Kč (což dle mě není rozhodně málo) a u PostsGenius.cz je minimální dobíjecí částka stanovena na 500 Kč.

Překladatel  KUPčlánek.czDalší pozitivní věc u KupČlánek.cz je, že jsou weby ručně a důkladně schvalované a hodnocené dle přesných kritérií (Druh webu (PR web, magazín, blog, jiné…), Doména (např. CZ doména pro CZ web má malé plus proti com, eu atd.), Množství obsahu, Ranky (zda jsou reálné nebo zkreslené = zkreslené znamenají, že hodnocení automaticky prudce klesá), Design webu, Úroveň článků (věcnost, správnost, pravopis), Jak často se zpravidla publikuje, Unikátnost obsahu a další parametry…).

Weby  KUPčlánek.cz 3Takže by nemělo dojít k tomu, že by jste si chtěli nechat vyfiltrovat například magazíny a vyskočí na vás pouze samé nekvalitní PR weby, které se majitelé snaží i když kolikrát až příliš okatě právě za ně ;-). Konkurenční systémy jsou většinou podobných „magazínů“ přeplněné a kvalita se mezi nimi špatně a zdlouhavě hledá, pokud tam vůbec nějaká je.

Kreditní účet  KUPčlánek.czA mimo klasický výběr ze seznamu blogů si na KupČlánek.cz budete moci najít i přímo člověka „na míru“. Co to znamená? V systému najdete katalog copywriterů a překladatelů, kde si budete mít možnost opět vyfiltrovat pouze to, co opravdu hledáte ;-).

Kreditní účet  KUPčlánek.cz 2Pro příznivce Affiliate programů může být KupČlánek.cz též zajímavý, jelikož nabízí rovnou  na výběr ze dvou možností (jménem TURBO a KLASIK). U KLASIK máte provizi 6% u první úrovně a 1,5% u druhé úrovně a to po neomezenou dobu od registrace uživatele. U TURBO máte provizi 10% u první úrovně a 2,5% u druhé úrovně, ale toto vše pouze po dobu 12 měsíců od registrace uživatele.

Registrace  KUPčlánek.czNapsat by se toho o KupČlánek.cz dalo ještě víc, ale myslím si, že bude mnohem lepší, pokud se případně sami zaregistrujete (účet inzerent a uživatel jsou propojené, tudíž stačí jedna registrace), systém osaháte a důkladněji prohlédnete a následně případně sami vyzkoušíte ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

4 komentářů k: Nová možnost výdělku pro blogery a překladatele

 1. AHoj, velmi hezký článek, ani jsem si ho nevšiml, až náhodou na mě vylezl na G.
 2. AlesN napsal:

  @Jan Kalianko – KUPčlánek.cz: Ahoj, nic se neděje a když vylezl na tebe, tak z Googlu vyleze i na další, tudíž potencionální nový uživatelé pro tvůj systém 😉

 3. Vďaka za rozsiahly popis a najmä za informáciu o novom systéme. Samozrejme sa na to pozriem cez tunajší link.
 4. Marek Hnátek napsal:
  Super podrobný článek, díky za něj. V KupČlánek.cz je už v nabídce dostatek dobrých webů, což je vzhledem k novosti systému skvělá práce.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *