Novinky v affiliate síti Adbenefit

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Minule jsem tu dělal svůj rozbor Adbenefit.cz, kde jsem shrnul své postřehy a názory. I když nebyli možná nějak extra pozitivní a napsal jsem, že je pro mě nepoužitelný (mám proto své důvody, které jsem vysvětlil v předchozím článku), neznamená to, že je to tak pro všechny a proto bych rád své návštěvníky/čtenáře upozornil na novinky tohoto affiliate systému. Dnes v podvečer mi přišel email, který si zde dovolím citovat (tu jeho nejzásadnější část), jelikož si myslím, že je jasně a výstižně napsán a lépe bych to sám stejně nesešmoulil, plus přidám částečnou citaci i toho ze včera.

1) Zvýšili jsme provize u kampaně půjček Ferratum. Naprosto všem zvyšujeme provize na 250,- Kč za nového zákazníka a 70,- za opakovaného. Těm, kteří se u nás registrovali do konce ledna a mají tedy kampaň Ferratum VIP, nabízíme dokonce 275,- Kč za nového a 80,- za opakovaného zákazníka!

2) Vytvořili jsme novou kampaň půjček ferratum s jednotnou provizí. Pokud Vám nevyhovuje rozdělení na nového a opakovaného zákazníka, můžete pomocí této kampaně získat 150,- Kč za jakéhokoliv zákazníka, nehledě na to, jestli ho Ferratum má v databázi.

3) Zvýšili jsme provize u kampaně Home Credit na 230,- Kč za každou žádost, která projde schválením (prescoringem) telefonního operátora.

4) Vytvořili jsme pro Vás jednodušší způsob fakturace. V menu najdete novou položku „Přehled fakturace“. V případě dosažení minimální výplatní částky 500,- Kč, se v této sekci objeví tlačítko „vyfakturovat“. Po jeho stisknutí se Vám automaticky vygeneruje podklad k fakturaci, podle kterého vystavíte fakturu s 30ti denní splatností a zašlete nám ji na aff@usetreno.cz. Najdete zde také předchozí podklady a celkovou vydělanou částku. Podrobnosti najdete v sekci FAQ v administraci.

Právě jsme spustili novou kampaň na půjčky Provident! Provize jsou vypláceny za každou domluvenou schůzku s obchodním zástupcem Provident a to ve výši 220,- Kč. K propagaci ale bohužel nesmí být použit web s názvem Provident v doméně. K dispozici jsou 2 iframe formuláře, 5 bannerů a textový odkaz.

Když to shrnu, tak pro uživatele (webmastery) jsou to celkem pozitivní zprávy a tyto novinky jistě uvítají. Pokud na tento můj blog zavítá někdo, kdo má s Adbenefit.cz zkušenosti po stránce aktivního uživatele, uvítám  jeho postřehy a zkušenosti v komentáři.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 16.2.2012

Zařazeno do: Podnikání na internetu

Zobrazeno: 888

Štítky: , , , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

2 komentářů k: Novinky v affiliate síti Adbenefit

  1. Buď ferr aspoň tum napsal:
    Využívám a jsem spokojený 🙂
  2. Aleš Náprstek napsal:

    @Buď ferr aspoň tum: Aby ne, půjčkový lovče odkazů (smolík) 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *