Novinky v partnerském systému Onebit.cz

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Máte rádi webhosting Onebit.cz? Propagujete tento hosting na svých stránkách? Pokud ne, tak nikdy není pozdě s tím začít a stačí navštívit jejich stránky a to konkrétně partnerský program. Dneska mi od nich přišel tento email:

Vážení partneři ONEbit.cz,

rádi bychom Vás informovali o nové sadě reklamních bannerů, které jsme pro Vás připravili. Aktuálně si můžete vybrat ze tří sad bannerů různých velikostí v celkem čtyřech barevných provedeních. Všechny bannery jsou k dispozici také v anglické verzi (po přepnutí zvoleného jazyka portálu ONEbit.cz).

Nové bannery naleznete pod tímto odkazem:
https://www.onebit.cz/partnersky-program/bannery/

Nasazení je velmi jednoduché, stačí do Vašich webových stránek zkopírovat HTML kód, který naleznete u vybraného typu banneru. Nezapomeňte v kódu změnit DID na Vaše přidělené partnerské ID.

Přejeme Vám hodně úspěchů
Váš tým ONEbit.cz

Možná si řeknete no a, co je na tom, že přidali nové bannery? Nového je především to, že nově si můžete vybrat ze 4 barevných odstínů, na který když kliknete, tak se vám zobrazí propagační bannery různých velikostí ve vámi zvoleném odstínů, což napomůže k případně lepší integraci do vašich stránek (banner nebude narušovat a nebo vyčnívat na vašich stránkách!). Osobně si myslím, že je to dobrý tah od Onebit.cz a dávají tím možnost volby těm, co je mají zájem propagovat (a tím vydělat). Doposud šlo použít pouze bannery v černé barvě!

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 17.2.2012

Zařazeno do: Podnikání na internetu

Zobrazeno: 604

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *