Nový aukční server je tu a nabízí možnost vyhrát AMAZON KINDLE 4

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Na českém internetu se objevil nový aukční server jménem Onau.cz a nabízí možnost vyhrát AMAZON KINDLE 4. Pro možnost zúčastnit se soutěže se stačí pouze zaregistrovat na tomto serveru a automaticky budete zařazený do slosování.

Soutěž probíhá od 1. ledna do 31. ledna 2012 a vzhledem k tomu, že je dneska 10.1.2012, tak máte ještě čas a možnost se zaregistrovat. K dnešnímu dni je tam registrovaných prozatím 44 uživatelů, takže reálná šance na výhru je celkem velká.

Za Onau.cz stojí firma Books & Books s.r.o., která patří mezi největší provozovatele internetových obchodů specializovaných na prodej knih, učebnic, výukových pomůcek a papírenského sortimentu. Dováží výukové materiály z Velké Británie, takže to nebude jen nějaký nejapný vtípek nějakého chudáka, co na výhru chce nalákat lidi.

Navíc, za registraci nic nedáte, je zdarma a naopak ještě jako bonus získáte 1000 korunový kredit pro vaše aukce. Majitelé Onau.cz se jistě budou snažit dostat do podvědomí lidí, tak si myslím, že bude jen otázka krátkého času, kdy se tam rozjede naplno i prodej.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 10.1.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 681

Štítky: , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *