Nový email od seznamu je již možné si vyzkoušet!

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Pokud pravidelně sledujete blog seznamu, tak vám jistě tato zpráva neunikla, ale pokud ho nesledujete, tak ode dneška je již možné si vyzkoušet nový email od seznamu. Jedná se sice prozatím o beta verzi a seznam hledá testery, ale i tak si myslím, že se jistě najde mnoho zvědavců, co tuto nabídku využijí (samozřejmě, že mezi ně patřím i já a již jsem toto využil). Jakmile mi bude nový email nahozen, hodlám ho řádně otestovat a pak se rád podělím o nové poznatky zde na blogu.

Pokud chcete též vyzkoušet, stačí navštívit buď tento odkaz: http://seznam.sblog.cz/2012/01/17/321 a nebo se mrknout na tutu facebook stránku seznamu: http://www.facebook.com/pages/wwwseznamcz/46675324988?sk=app_294636927246473, kde najdete také další informace a možnost se přihlásit jako betatester.

Pokud by někdo našel něco zásadního, na co by chtěl ohledně nového emailu upozornit, tak opět je možnost využít zde komentář, jelikož tento blog/web nevedu jen pro svůj vlastní dobrý pocit, ale chtěl bych, aby informace odtud byli užitečné více lidem najednou.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 17.1.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 857

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *