Nový email od Seznamu již od tohoto týdne pro všechny uživatele

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Dnes jsem na blogu Seznamu objevil zprávu o tom, že již od tohoto týdne začnou nasazovat nový email všem uživatelům a samotný přesun všech schránek bude trvat cca tři měsíce. No osobně nevím, jak na to uživatelé budou reagovat, jelikož každá změna sebou vždy přinese minimálně nějakou tu míru nevole.

Sám již tento nový email aktivně nějaký ten měsíc využívám, jelikož jsem se tehdy přihlásil do náboru omezeného počtu testerů a chvilku po přehození jsem toho začal docela litovat. Nový, nerovná se automaticky lepší! Když opomenu zastaralost předešlé technologie, tak mi přišel ten starý mnohem přívětivější a lépe řešený, ale to je jen a pouze můj subjektivní názor.

Celkem jsem se i pousmál nad textem, který si zde dovolím citovat.

Úprava Seznam.cz Emailu již byla nevyhnutelná, a proto jsme jej předělali od základu. Zvýšili jsme jeho bezpečnost, rychlost i přešli na řešení, které umožní uživatelům snadnější ovládání e-mailu, a to jak v klasickém webovém rozhraní, tak v mobilních telefonech,“ uvedla Blanka Čárová, produktová manažerka služby Seznam.cz Email. „I přes to, že Seznam.cz nyní znatelně inovuje své služby, u Emailu cítíme, že je pro naše uživatele hodně osobní záležitostí a zcela revoluční změnou projít nemůže. Neprováděli jsme žádné experimenty, naslouchali jsme našim beta testerům, provedli množství uživatelských testů, a proto se nám za poslední měsíce podařilo Seznam.cz Email zjednodušit při zachování oblíbených a nejpoužívanějších funkcí do současné podoby, kterou uživatelům nyní nabídneme,“ dodala Blanka Čárová, produktová manažerka služby Seznam.cz Email

Měl bych trochu jiný názor na určité pasáže, ale budiž. Abych pořád jenom nekritizoval, tak jediné, co vítám jsou velké náhledy obrázků přiložených k emailům a možnost otvírání příloh rovnou v emailu. Na druhou stranu to není nic extra revolučního. No, už se těším, jak bude přítelkyně a její kámošky prskat, že jim to změnily a plno věcí budou mít jinak :-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 17.7.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 670

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

1 komentář k: Nový email od Seznamu již od tohoto týdne pro všechny uživatele

  1. idp napsal:
    Naštěstí nemusím používat webové rozhraní mailů, při více mailech to je dost nepraktické.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *