Nový email od Seznamu pořád nemám

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

O novém emailu od Seznamu jsem se tu dlouho nezmínil a důvod? Není o čem, stále se na mě nedostalo. A to už to vypadalo celkem nadějně na konci ledna, konkrétně 27.1.2012. Tehdy jsem zveřejnil v tomto článku informace, že se stěhování snad dočkám za pár dní. Vycházel jsem z informací z emailu, který jsem obdržel od Seznamu a v citaci ho umístil i na blog. Dnes mi dorazil další email od Seznamu a opět ho zde budu citovat.

Vážený betatestere,

Mrzí nás, že stále čekáte na převedení své e-mailové schránky do nové podoby.
Aktuálně je přestěhováno více jak 3 500 testerů. V pondělí 5. 3. 2012 přestěhujeme dalších 2000.
Pokud mezi nimi nebudete, nezoufejte, jistě se na Vás dostane v další vlně. Dostanete od nás opět upozornění o průběhu bety.

Co vše betou testujeme a sledujeme?

• Rychlost a bezchybnost samotného stěhování – nejde totiž jen o hloupé překopírování staré schránky do nové podoby, ale v novém Emailu máme i nový způsob ukládání e-mailů a uživatelských dat (například adresáře či filtrů).
• Vytížení a stabilitu serverů v reálném provozu.
• Spokojenost betatesterů s funkcionalitou webového rozhraní.

Seznam.cz Email Tým

Jak sami můžete vidět, moje počáteční nadšení lednové o brzkém stěhování je dávno pryč (máme dnes 1.3.2012 🙂 ) a budu doufat, že se na mě v brzké době snad dostane. Zhruba v půlce února to již vypadalo se stěhování celkem nadějně, chtěl jsem zkontrolovat novou poštu a při přihlášení mi vyskočila hláška přibližně v tomto znění: Omlouváme se za dočasnou nedostupnost, dochází ke stěhování vašeho emailu na novou verzi. Říkal jsem si tehdy, tak to je fajn, konečně se budu moc mrknout a poreferovat o něm na blogu. Přihlásím se později na email a nic, pořád vše při starém a takto to je až do dnes. Napadlo mě, že má nejspíš Seznam nějaké problémy a testy odložil na později. Dlouho jsem nikde nezaznamenal ani zmínka o novém emailu, až do dnešního dne, tak jsem opravdu zvědav, kdy a jestli to vůbec přijde. Není náhodou někdo z vás mezi těmi vyvolenými 3 500 uživateli?

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 1.3.2012

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 710

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *