Parazitování na velkých událostech

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Poslední dobou mě začíná čím dál tím víc štvát, jak se kde kdo snaží parazitovat na různých velkých událostech, hlavně těch sportovních. Nedávno bylo mistrovství světa v hokeji, tak všude se to hemžilo titulky: Kupte si novou televizi a sledujte MS v hokeji. Fandíme našemu týmu, fandíte s námi? A takhle bych mohl pokračovat hodně dlouho.

Momentálně se toto děje s již brzkým příchodem fotbalového EURA 2012, které se koná v Polsku a na Ukrajině a o kterém sem již psal v tomto článku. Je jasné, že takovéto akce zajímají masu lidí a kde kdo se na tomto snaží minimálně přiživit, což na jednu stranu i chápu, ale na druhou stranu, jak někdo může fandit našemu týmu a tím se snažit jen vytáhnout ze skutečných fanoušků prachy a sami tyto společnosti či firmy nic na ten sport nepustí ani chlup a syslí jen do své kapsy.

Na jednu stranu je to samozřejmě i propagace zdarma pro ty konané akce, ale na druhou stranu, kdo má o tyto akce zkutečný zájem, tak si sám zjistí kdy probíhají atd. a nemusí mu to vnucovat všichni ze všech stran. A co je na tom všem ještě více neuvěřitelné je, kolik je najednou fanoušků :-D. Já si myslím, že určitě takových 85% všech těch firem, obchodů, bank a mnoho dalších institucí k danému sportu nemá sebemenší vztah, ale jelikož fandí ty, co mají něco v peněžence, tak najednou fandí 100% každý :-D.

Když všichni takto fandí, tak proč například v rámci toho fandění nepodpoří fanoušky třeba pivem za 5 Kč, proč ty banky v rámci fandění nezruší po danou akci poplatky atd. ? Asi by to co popisuji již nebylo to nej fandění a o takové nikdo nestojí, proč asi :-D.

Kdyby to šlo, zavedl bych jednoduchou vět, chceš se zviditelňovat na nějaké události? Staň se ofiko partnerem této akce (zaplať si) a vše v pohodě, nechceš být partnerem (nechceš platit) mlč. Nebudeš mlčet, zaplatíš pokutu a hotovo. V tu ránu by bylo takové minimum fanoušků, že by jsme se nestíhali ani divit asi :-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 2.6.2012

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 587

Štítky: , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *