Po webhostingu jsem vyzkoušel i jiného registrátora domén

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Není to tak dávno, co jsem se rozhodl pro změnu poskytovatele webhostingových služeb (o tom jsem tu psal již několikrát) a zároveň jsem se rozhodl vyzkoušet i jiného správce a registrátora domén. Z předchozích let mám již zkušenosti s těmito registrátory: FORPSI, ONEbit, WEDOS a CZECHIA. Jelikož rád testuji a poznávám nové věci, tak jsem se tentokrát rozhodl vyzkoušet TELE3.

TELE3  registrace domén  webhosting  serverhostingProč zrovna TELE3? Důvodu by se našlo hned několik, ale ten nejzásadnější je asi to, že je zde možnost snadného převodu domén mezi účty a jakékoliv změny údajů u domény zde jdou opravdu hladce a rychle a není potřeba žádné písemné ověření atd., jako je tomu u jiných společností. A jelikož mi nevadí zaplatit o nějakou tu dvaceti korunu za toto pohodlí, tak nebylo vůbec co řešit.

TELE3  uživatelský systémŠetřit za každou cenu není dobré (obzvláště, když nejde o tisíce, ale jen o pár korun), jelikož to člověk pozná pak záhy, když potřebuje udělat nějakou tu operaci ;-). Proto, jestli vám mohu poradit, tak než někde budete něco registrovat, zjistěte si nejprve veškeré možnosti a nekoukejte jen na cenu.

TELE3  změna doményOno takové písemnou potvrzení žádostí s úředně ověřenými podpisy není zrovna hned (zbytečný časový průtah) a když připočítáte to, co zaplatíte za ověření podpisů (jeden podpis minimálně kolem 40 Kč – moje zkušenost s notářem), tak je ta cena za doménu hned v jiné hladině ;-). Takže to, co se vám nejprve zdálo být drahé je rázem levnější o několik desítek korun!.

TELE3  změna domény 2Druhá velká výhoda TELE3 je, že k doméně nabízí i webhosting s 20 MB prostoru zdarma. Možná si někdo řekne, že toto nabízí kde kdo a kolikrát i větší prostor. To je sice pravda, ale málo kde je u tohoto webhostingu zdarma FTP (většinou složité naklikávání všeho možného někde v administraci) podpora .htaccess, PHP scriptů a s podporou AWStats! Navíc, nikde nevyskakují žádné reklamy, nemusíte se bát žádných skrytých poplatků a počet webhostingů zdarma není nijak limitovaný, tudíž ideální například pro provoz nějakých minisites a podobně ;-).

TELE3  uživatelský systém  webhostingZřízení takového webhostingu je opravdu snadné a rychlé, takže můžete stránky mrskat jako Baťa cvičky ;-).

Doména costadelmaresme.cz je úspěšně zaregistrovánaSamozřejmě, každému nemusí vyhovovat vše (nikomu nic nevnucuji, jen mi to přišlo jako zajímavý tip pro ty, kdo neznají, nebo nemají s TELE3 zkušenost), ale myslím si, že pokud sami vyzkoušíte, určitě neprohloupíte ;-).

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 14.1.2013

Zařazeno do: Internet

Zobrazeno: 881

Štítky: , , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

3 komentářů k: Po webhostingu jsem vyzkoušel i jiného registrátora domén

 1. Petr Baloun napsal:
  AlesN, díky moc za článek, zatím jsem TELE3 nevyzkoušel, ale vypadá to zajímavě.
  Také jsem si říkal jak se dělá všechen přesun atd.
  A prosím tě co je to za plugin, ta černá lištička nahoře? (dost dobrá věc 😀 )
 2. AlesN napsal:

  @Petr Baloun: To jsem rád, že článek alespoň trochu pomohl.

  Co se týká, tak ten prozradím v dalším článku o tipech na pluginy (nejpozději zítra) 😉

 3. Petr Baloun napsal:
  No tak vždy jsi nějaký článek zde rád přečtu 🙂

  Už se těším 🙂

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *