Poděkování TV Nova za zpoplatnění Voyo.cz

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Zpoplatnění Voyo.cz od Novy jistě naštvalo plno lidí, ale chápu i proč to Nova udělala. Všechno stojí peníze a samotný provoz Voya, když to vezmu jen po stránce technické bez těch filmu, seriálů atd. nebude zrovna levnou záležitostí, což si plno lidí neuvědomuje a myslí si, že všechno může a musí být zadarmo. Já osobně můžu Nově pouze poděkovat ;-).

Od doby co zpoplatnila Voyo mi zaručuje celkem slušnou návštěvnost na mém blogu a to díky tomuto článku, který jsem napsal 15.1.2012. Věřte nebo ne, ale tento článek byl již 967 krát zobrazen, z toho za poslední měsíc 368 krát a výraznější nárůst nastal právě po 4.4.2012, co došlo k zpoplatnění Voya :-). 10.4.2012 jsem dokonce díky článku (podílel se opravdu velkou měrou) stanovil i nový rekord denní návštěvnosti Kecy k věci.cz a to bylo 120 návštěv.

Díky celkem dobrému umístění ve vyhledávači mi denně generuje stabilně slušnou návštěvnost. Vím, že to nebude napořád, ale tímto se alespoň ukazuje to, že se vyplatí napsat o čemkoliv a i když nejste nějaký extra kvalitní pisatel jako já, můžete snadno díky tomu nahnat návštěvnost a to bez jakéhokoliv spamování kdekoliv jinde.

Za úspěchem nestojí žádné „SEO“, dokonce se snažím osobně nikde neupozorňovat na tento můj web/blog, kromě pár podpisů na fórech. Já jsem za to samozřejmě rád, jelikož teď nemám momentálně tolik času, kolik bych chtěl na Kecy k věci.cz mít a i přesto, že moc obsahu poslední dobou nepřidávám, návštěvnost drží plus mínus stejná a občas i popoleze nahoru.

Další věc, kterou jde z této anomálie okolo Voyo vyčíst je, že se lidi snaží najít způsob, jak koukat a neplatit, tak pátrají na internetu jako divý. Kdybych byl s článkem umístěn ještě někde víc ve předu (přesnou pozici ani neznám), myslím si, že by ta návštěvnost (sice krátkodobá) byla ještě několikanásobně větší, jak je teď.

Takže bych tímto chtěl Nově ještě jednou mnohokrát poděkovat ;-). Sice nevím, jestli jim tento krok prospěl a dočkali se konečně většího nárůstu na předplatné Voya, ale co jsem tak koukal, tak se začíná objevovat například Hlas ČeskoSlovenska ve větší míře na torrentech ke stažení. Lidi si prostě najdou způsob, jak to sledovat zdarma a nezmění to nikdy nic.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 13.4.2012

Zařazeno do: Ale to jsou kecy

Zobrazeno: 946

Štítky: , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

1 komentář k: Poděkování TV Nova za zpoplatnění Voyo.cz

  1. Banji napsal:
    Zdravím,diky dnesni politice uz platime za vse a najdou se i b…. lide,ze plati i za p…… Voyo ja si platim za internet tak proc si mam platit za kraviny,Voyo je k nicemu a zbytecne opet nekdo vyhodil penize do vzduchu no proste je nekdo potreboval jak se rika vyprat.Takhle se perou penize strkaji se do neceho,ktere k zivotu nepotrebujem.Fuj Ostuda hadr

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *