Podíval jsem se na Postshop od pošty

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Před pár dny jsem na internetu zaznamenal zmínku o tom, že Česká pošta spustila svůj e-shop na doméně Postshop.cz. Dnes jsem se tedy odhodlal se na něj podívat osobně, abych zjistil hlavně co tam nabízí za sortiment a celkově, jak ten e-shop vypadá.

Na první pohled to tak špatné není, no uznejte sami.

POSTSHOP.czNa druhý pohled už to taková sláva není :-). U e-shopu od České pošty bych primárně čekal nabídku produktů, které souvisí s jejich hlavním druhem podnikání, což je přeprava psaní a balíků. Klikl jsem schválně na kategorii akce a prošel jsem všechny tři podstránky a ani jeden produkt použitelný pro zaslání něčeho. V nabídce jsou pouze samé věci pro děti od knížek, přes DVD až po plyšáky.

POSTSHOP.cz 2Další mojí zastávkou byla sekce obalový materiál, kde jsem čekal to nejpodstatnější, co bych případně mohl někdy využít. Co jsem hledal jsem tam sice našel, ale moc se mi teda nelíbí podoba fotek produktů. Bílá obálka na bílém pozadí je tedy nic moc. Uměl bych si to představit lépe zpracované, ale budiž.

POSTSHOP.cz 3Navštívil jsem ještě kategorii Přání, pohlednice, jelikož to je asi tak poslední věc, která mě z nabídky zaujala. Po bližším prozkoumání jsem zjistil, že ani tato sekce není pro mě použitelná vzhledem k výběru.

POSTSHOP.cz 4

Nechci být příliš velkým skeptikem, ale docela by mě zajímalo, kdo tento shop bude nějak pravidelněji využívat. Pro firmy možná dobré na objednání nějaké té složenky či obálky, ale pro normální veřejnost to není podle mě. I když využívám služeb pošty celkem často na posílání, tak jejich e-shop jsem dnes navštívil poprvé a dovolím si říci, že nejspíš i naposledy. Nabídka mě naprosto nezaujala a to co potřebuji na poslání si koupím jinde.

A co, jaký je váš názor na Postshop? Využijete ho vůbec někdy?

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 6.8.2012

Zařazeno do: E-shopy

Zobrazeno: 1225

Štítky: ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *