Postsgenius mění výplatní metody

Nezapomeňte Kecy k věci.cz sledovat také na sociálních sítích!

Pokud využíváte tento systém jako já, tak vám zajisté přišla tato informace na email, pokud ne, možná někdo ocení, že jsem o této novince v PostGeniusu informoval. Email si dovolím celý ocitovat, jelikož si myslím, že nemá cenu ho celý přepisovat do naprosto jiné, ale přesto podobné formy, jako přišel. Co mohu říci v rychlosti je, že pokud jste měli a nebo preferovali výplatu na PayPal, máte již smůlu a na PayPal se přestalo vyplácet. PayPal nahradil Moneybookers.

Tak a už celý zmiňovaný email máte zde.

Vážený blogere,

rádi bychom Vás informovali o změně výplatní metody v systému na placené články Posts Genius. Věříme, že tato drobná změna nenaruší probíhající spolupráci. Děkujeme za pochopení.

Pokud máte bankovní účet v České republice, můžete si nechat výplaty posílat přímo na něj. Využíváme Raiffeisenbank a.s., tedy máte-li účet u ní, proběhne výplata velmi rychle (ihned co ji schválíme), jinak do 2-3 pracovních dnů v případě, že máte jinou banku.

Pokud jste dosud používali PayPal, již není možné tuto výplatní metodu využít. Všechny požadavky na výplaty skrze PayPal byly rovněž vystornovány a je třeba, abyste zadali požadavek skrze naši Klientskou zónu znovu.

Místo něj však můžete využít Moneybookers, což je druhý nejrozšířejnější platební systém tzv. elektronické peněženky na světě. Otevřít si v Moneybookers.com můžete svůj účet zdarma i Vy, Česká republika není problém a posílají samozřejmě platby i na české bankovní účty. Ostatně, tento systém je i v češtině:-) Jeho velká výhoda je v nižších poplatcích a rychlosti – vybrání peněz na účet v ČR vč. připsání je do 72 hodin, někdy dokonce jen do 48h v prac. dnech.

Schvalování výplat z naší strany probíhá každý první a třetí týden měsíci. Ať jsou prázdniny, vánoce, zkrátka po celý rok v pevně stanovenou dobu. Aby schválení proběhlo bez problému, prosím doplňte si v nastavení svého účtu adresu Vašeho trvalého bydliště a případně i telefon.

Nezapomeňte, že chcete-li si nechat peníze vyplatit, musíte splňovat minimální hranici 1 000 Kč / 40 EUR a zaslat žádost skrze naši klientskou zónu. Na tom se nic nemění.

Zbytek emailu je už jsou jen „novinky“, které představovali minimálně už dvakrát emailem a toto je potřetí, proto tuto část jsem již vynechal a myslím si, že ani není nějak podstatná, když už nesouvisí nijak s tématem změny výplatních podmínek. Pro mě osobně je to tedy docela nešťastné řešení a Moneybookers využívat nehodlám. Paypal mi přijde lepší a i jednoduší. Nehledě na to, že za pár dní si budu žádat o výplatu a chtěl jsem jí právě na PayPal, sakra :-D. Co si o této změně myslíte vy?

Já si myslím, jestli v Postgeniusu někdo neobjevil affiliate program od Moneybookers a tím budou chtít ušetřit za poplatky a ještě případně vydělat na registracích :-). Jinak mi není jasné, proč najednou tato změna a od jedničky v oblasti online peněženky přechází ke dvojce na tomto trhu.

Líbil se vám tento článek? Tak ho neváhejte šířit dál!

Napsal:

Publikováno: 3.5.2012

Zařazeno do: Podnikání na internetu

Zobrazeno: 650

Štítky: , , , ,

Podobné články, které by vás mohli též zaujmout:

6 komentářů k: Postsgenius mění výplatní metody

 1. Marek L. napsal:
  to isté platí aj pre backlinksgenius.cz ?
 2. AlesN napsal:

  O Backlinksgenius jsem nikde nic nezaznamenal, tak si myslím, že to platí alespoň zatím jen pro PostsGenius.

 3. Norbert napsal:
  a vypláca postgenius vôbec zárobky blogerom ?
 4. AlesN napsal:

  Jestli vyplácí netuším, jelikož mě psát nic neříkající PR články, které nikdo nečte nebaví a používal jsem to jen chvilku, abych to mohl otestovat. Doporučím ti se spíše zeptat zde na Webdealu.

 5. Norbert napsal:
  dobre ďakujem za radu
 6. AlesN napsal:

  Není zač 😉

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *